Selfie

Magda Witkiewicz, znana pisarka z Wybrzeża, matka dwójki dzieci, żona z rodziny pachworkowej, wielbicielka kotów - Puszysława zwłaszcza. Magda Kuydowicz, dziennikarka TVN Style, Łodzianka mieszkająca w Warszawie , zwolenniczka związków partnerskich i swojego psa – Soni Wszystko je dzieli, a połączyła chęć rozmowy na ważne dla kobiet tematy. Przez rok pisały do siebie listy i tak powstało SELFIE.

Rozmawiały o wszystkim – o mężczyznach, których pokochały, dlaczego zmiana w życiu jest zawsze dobra, co to jest gender i po co to komu, kim jest matka-koczowniczka, dlaczego święta z rodziną to także stres? Jak rozmawiać z partnerem o pieniądzach, kim jest Ta trzecia - kochanka dla żonatego mężczyzny? Dlaczego faceci są słabsi i wymagają opieki kobiet? Dlaczego plotka niszczy, a porażki bywają inspirujące. I wiele, wiele innych… Magda i Magda, fajne kobiety, które widzą życie na dwa różne sposoby. Ale żadna z nich nie upiera się, że ma rację. Bo prawda obiektywna nie istnieje, a dobrze widzi się tylko sercem.

Informacje dodatkowe o Selfie:

Selfie - opinie o książce

Avatar użytkownika - leonia
leonia
Przeczytane:2016-05-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Rozmowy dwóch kobiet o typowych życiowych sprawach - sukcesach i porażkach, mężach, partnerach, znajomych, miłości. Lektura przyzwoita, lecz jak dla mnie szału nie ma, nie porywa.
Avatar użytkownika - Saucy
Saucy
Przeczytane:2018-04-19, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 książki 2018,

Rozmowy dwóch kobiet o odmiennych poglądach, zainteresowaniach i priorytetach w formie listów. Rozmawiają one w nich praktycznie o wszystkim co dotyczy współczesnych ludzi. Całkiem szybko się to czyta, ale nie jest to jakaś wciągająca lektura.

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2015-10-29, Ocena: 3, Przeczytałam, ... Kate..., 52 książki w 2015 roku,