Serce diabła

Tom 3 cyklu Forge

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się miliarder Jericho Forge, który postanowił, że dostanie ją na własność. Ot, zachcianka bogatego, pozbawionego skrupułów aroganta. India oddała mu wolność i rękę. Nie umiała go jednak znienawidzić ani pokochać. Jericho budził w niej potężne, sprzeczne uczucia: pożądanie, gniew, wściekłość, ale także czułość. Ich małżeństwo od początku przypominało pożar statku na wzburzonym morzu.

Dla Jericha sięgnięcie po kolejną ślicznotkę było równie oczywiste jak władza, którą sprawował żelazną ręką. Tym razem jednak nie chodziło tylko o seks. Wymuszone małżeństwo miało być grą, której celem było zdobycie większej władzy i pieniędzy. Ale trafiła kosa na kamień. Żona niepostrzeżenie obudziła w Jerichu pokłady uczuć, których nigdy wcześniej nie dopuszczał do głosu. Kiedy się zorientował, było już za późno. Popełnił niewybaczalny błąd.

Szalona historia tych dwojga zmierza do nieuniknionego finału. I chociaż stali się dla siebie wszystkim, potężne moce nie przestały działać, ale dzięki przeszłości India i Jericho nabrali siły i odwagi, aby stanąć do walki z ludźmi, którzy dorównywali im w bezwzględności. Niektóre sprawy nie zostały jednak zamknięte, a konsekwencje wydarzeń i decyzji podjętych wiele lat wcześniej mogą okazać się tragiczne w skutkach. Czy Jericho i India zdołają odzyskać siebie nawzajem?

Czy odważysz się przyjąć dar prosto z serca diabła?

Informacje dodatkowe o Serce diabła:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-08-12
ISBN: 978-83-283-6211-6
Tytuł oryginału: Heart of the devil
Tłumaczenie: Marcin Kuchciński

Tagi: rozwód władza przeszłość rumunia poker gra mafia porwanie zakład pieniądze seks pożądanie uczucia zaufanie

Kup książkę Serce diabła

Serce diabła - opinie o książce

Serce Diabła to trzecia finałowa książka z serii Forge, którą zresztą przeczytałam jednym tchem. W dwóch poprzednich częściach możemy śledzić losy Indii Baptiste przecudnej urody specjalistki od pokera oraz miliardera Jericha Forge, bezwzględnego, aroganckiego biznesmena, którego głównym celem w życiu jest bogactwo i zdobywanie wszystkiego za wszelką cenę, bez względu na koszty i ofiary. Takim celem była właśnie India, którą podstępem zmusił do małżeństwa. Ale też ona nie miała innego wyjścia jak tylko się zgodzić - bo to był warunek uratowania jej porwanej siostry Summer przed przeraźliwym losem, który mógł ją czekać, gdyby została sprzedana jako żywy towar.
Gdy Forge zostaje porwany z praskiego hotelu, w którym przebywał z lndią podczas turnieju pokerowego, pierwszą , największą i przerażającą myślą jest to czy jego żona żyje i czy jest bezpieczna.
India w tym samym czasie, co raz bardziej pewna swoich uczuć do Jericha oraz tego, że nie może go stracić, postanawia prosić o pomoc swojego ojca, o którym istnieniu, dowiedziała się całkiem niedawno.
Jako, że Grigorij Fiodorow, także dowiedział się , że jego porwana jako małe dziecko - córka nadal żyje , natychmiast porusza niebo i ziemię by pomóc jej odzyskać ukochanego.
Mimo, że bardzo negatywne zdanie już dawno sobie o Jerichu i jego posunięciach wyrobił.
Pierwsze spotkanie ojca z córką budzi w mężczyźnie wiele emocji , ale India pozostaje wciąż nieufna, nie mniej jednak, nie ma innego wyjścia jak tylko przyjąć pomoc ojca. Dowiaduje się także od niego, że jej matka Nina nie jest jej biologiczną matką, a kochanką ojca, która ją porwała, i przywłaszczyła - w ten sposób mszcząc się na Grigoriju. Kolejnym ciosem jest fakt, że jej ukochana siostra Summer nie może, w związku z tym być jej biologiczną siostrą.
W tym samym czasie pobity Jericho próbuje się uwolnić z rąk porywaczy co na szczęście udaje mu się przy pomocy swojego zaufanego człowieka.
Z prawdziwą ulgą odzyskuje życie i ukochaną. Jednak rzeczowa rozmowa z ojcem Indii uświadamia mu, że od samego początku na nią nie zasługiwał i jeśli ją kocha - musi postąpić honorowo i uwolnić Indie od siebie, wręczając jej pozew rozwodowy.
Po namiętnej nocy, niemalże wyrzuca zrozpaczoną kobietę z wyspy i ze swojego życia mimo, iż każde wypowiedziane przez niego, podczas tej pożegnalnej rozmowie słowo łamie mu serce w równym stopniu co jej. Zrozpaczona India postawia zapomnieć o Jerichu raz na zawsze, ale niestety prawdziwa miłość rządzi się swoimi prawami i nie jest to ani łatwe ani proste...
Meghan March rewelacyjnie buduje napięcie w swoich książkach i co chwila zaskakuje nas nowymi całkiem pokręconymi rewelacjami. Wrogowie okazują się być przyjacielami a przyjaciele bezwzględnymi wrogami. Troszkę jak dla mnie jest w „Sercu Diabła” scen sexu, ale jak już są to bardzo fajnie i zmysłowo opisane.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-10-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Bogaty i grzeszny
Meghan March0
Okładka ksiązki - Bogaty i grzeszny

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Wojna między rodzinami przeszła już...

Kasa i perwersje
Meghan March0
Okładka ksiązki - Kasa i perwersje

Jakiś czas temu Holly Wix, początkująca piosenkarka country, otrzymała dziwną ofertę. Za udawanie dziewczyny JC Hughesa, gwiazdora muzyki country, obiecano...