Setki milionów dolarów

Trzydziestoletnia Mia Ross, psychiatra i biegła sądowa ze słonecznej Florydy, lada moment wpadnie w tarapaty, jakich nigdy się nie spodziewała. Główną przyczyną niebezpiecznych zawirowań w jej życiu stanie się oskarżony o zabójstwo partnera swojej matki Blake Maxton, od pierwszego spotkania wywołujący w Mii negatywne odczucia. Wkrótce jednak oboje połączy coś więcej, niż walka ze wspólnym wrogiem... Tylko czy namiętność, jaką do siebie poczują, nie okaże się przyczyną kolejnych problemów?

Informacje dodatkowe o Setki milionów dolarów:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-09-21
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Setki milionów dolarów

Setki milionów dolarów - opinie o książce

Avatar użytkownika - karolcia13
karolcia13
Przeczytane:2019-12-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019, 52 książki 2019,

Blake i Mia to osoby pozornie z dwóch różnych światów. Ich losy splatają się już podczas wizyty, następnie coraz bardziej się ze sobą łącząc. Niestety, w życiu nie zawsze bywa kolorowo, o czym niedługo później dowiaduje się Mia. Kobieta najprawdopodobniej jest na celowniku groźnego bandyty, przed którym musi się ochronić. Czy uda jej się uciec? Kim tak naprawdę jest Blake?

"Setki milionów dolarów" to historia o losach zupełnie różnych ludzi. Autorka w nietuzinkowy sposób tworzy opowieść, pełną emocjonujących przygód. Książka przyprawia o dreszczyk emocji, pozwala oderwać się od codzienności. Ciężko jest zaliczyć podaną pozycję do jakiegokolwiek gatunku, gdyż znajdziemy tutaj dosłownie wszystko. Od szybszego bicia serca, przez erotykę aż do momentów przywołujących uśmiech na twarzy. Każda scena jest dokładnie przemyślana, bez zbędnych wątków pobocznych. Akcja toczy się niezwykle szybko, wciągając bez granic czytelnika.

Myślę, że autorka, Izabela A. stanęła na wysokości zadania, tworząc tak udany debiut literacki. Pozycja pozwala spędzić przyjemnie czas, wczuć się w życie bohaterów. Jest nieprzewidywalna, pełna niespodzianek.

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789