Sikorka Mela

Poznajcie Melę, rezolutną sikorkę, która ma główkę pełną pomysłów. Zajrzyjcie do świata pełnego dobra, troski i łagodności.

Mela przygląda się ludziom z ciekawością i sympatią. Gdyby to od niej zależało, każdy byłby szczęśliwy. Gdy pewnego dnia zauważa smutek na buzi pewnej dziewczynki - postanawia działać! Dzielny ptaszek nie spocznie, dopóki nie rozweseli małej Basi. A przy okazji zdobędzie przyjaciół i sprawi, że w życiu pewnego sympatycznego starszego pana także zaświeci słońce.

Agnieszka Olejnik - autorka powieści obyczajowych. Szczęśliwa mama, nauczycielka i ogrodniczka. Cieszy się życiem i jego smakami. Zaraża czytelników optymizmem zgodnie z zasadą, że dobrem należy się dzielić. ,,Sikorka Mela" to jej pierwsza książka dla najmłodszych czytelników.

Informacje dodatkowe o Sikorka Mela:

Sikorka Mela - opinie o książce

Avatar użytkownika - Nie_tylko_o_ksia
Nie_tylko_o_ksia
Przeczytane:2023-11-12,

Dużo ciepła i empatii ma w sobie książka dla dzieci "Sikorka Mela" - pierwszy dziecięcy tytuł od Agnieszki Olejnik. ❤️
Moja już ośmioletnia uczennica, każdy wieczór spędza z książką, więc trochę przeczytanych tytułów w ciągu kilkunastu miesięcy zapisała na swoje konto. Kiedy przeczytała Melę, stwierdziła z entuzjazmem, że to najlepsza książka, jaką czytała w życiu. Miłość do natury i łagodność tej historii urzekła ją bez reszty. To piękna, wartościowa książka dla dzieci!

Ławeczka pod bzem
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Ławeczka pod bzem

Jak bardzo odmienia życie wysoka wygrana? Czy naprawdę trzeba zapomnieć o szczerej przyjaźni i uczuciach? Gdy Iga i Agata wypełniają kupony lotto, obiecują...

Cała w fiołkach
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Cała w fiołkach

Co trzeba zrobić, by zakochać się… na dłużej? Agata cierpi na zbytnią kochliwość. Jej dotychczasowe związki z mężczyznami były wprawdzie pełne...