Slash

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2017-10-11
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788326825422
Liczba stron: 320

Ocena: 5.33 (3 głosów)

Czy kiedykolwiek musieliście stoczyć prawdziwą bitwę o to, by pozostać sobą?

Leon i Tosiek to szczególna para, nie tylko ze względu na łączącą ich skomplikowaną relację emocjonalną, ale dlatego, że Tosiek jeszcze niedawno był... Antoniną. 

Charyzmatyczny i towarzyski Tosiek chodzi własnymi drogami i ma 100 pomysłów na minutę. Skryty Leon okopał się w sobie i nie potrafi wyznać Tośkowi, co czuje, tak jak nie umie zdradzić mu sekretów z przeszłości, przez które musiał zmienić szkołę i odejść z domu. Prawda z pewnością zbliżyłaby ich do siebie, ale czy obaj są gotowi na szczerą rozmowę? Jak zareagują znajomi i rodzina, gdy dowiedzą się prawdy o nich samych i ich relacji?

Wszyscy mówią, że liceum to najlepszy czas życia, ale czy tak jest naprawdę? Niezapomniana książka o potrzebie przyjaźni, zaufania i miłości, które tak trudno zbudować, gdy jest się innym niż wszyscy.

Wasi dziadkowie mieli Siesicką, rodzice - Musierowicz, dla Was jest Osińska z pełną humoru i życiowej mądrości opowieścią o miłości, przyjaźni, tolerancji i potrzebie zaufania, które przy dobrej woli daje się odbudować.  

Kup książkę Slash

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Slash

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2019-07-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2019,

"Slash" opowiada historię Tośka i Leona, głównie ich dość burzliwą relację, w związku z którą mają do pokonania masę przeszkód. W czym na pewno nie pomaga młody wiek i trudności, z którymi każdy zn ich się mierzy. Dodatkowo pojawiają się też różne sytuacje w szkole oraz życiu prywatnym, z którymi muszą się zmierzyć, co czasami jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Książka potrafi wciągnąć już od pierwszego rozdziału. Fabuła jest ciekawa, nie nudzi. Główni bohaterowie są postaciami, których losy chętnie się śledzi i za których chce się trzymać kciuki. Książkę czyta się szybko i pozostawia ona po sobie ten specjalny rodzaj ciekawości, który motywuje do zapoznania się z kontynuacją.

Link do opinii
Avatar użytkownika - HushedStars
HushedStars
Przeczytane:2018-07-04, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - grzeniuJee
grzeniuJee
Przeczytane:2018-04-02, Ocena: 5, Przeczytałem,
Inne książki autora
FLUFF
Natalia Osinska0
Okładka ksiązki - FLUFF

Czy jest coś ważniejszego, kiedy ma się 18 lat, niż przygotowania do matury? Tak. Dla Matyldy to przypadkowy komentarz pod fanartem, który wrzuciła...

FANFIK
Natalia Osinska0
Okładka ksiązki - FANFIK

Zgodnie z zaleceniem MEN-u Każdy uczeń oraz rogal, Aby nie marnować tlenu, Ma być czymś na kształt pieroga. Sama słodycz, garnir z krost, Jedna waga...

Recenzje miesiąca
Czarne Miasto
Marta Knopik
Czarne Miasto
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Światło ukryte w mroku
Sharon Cameron
Światło ukryte w mroku
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
I co ona ma zrobić?
Holly Bourne
I co ona ma zrobić?
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Szpieg za miliard dolarów
David E. Hoffman
Szpieg za miliard dolarów
Pokaż wszystkie recenzje