FLUFF

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2019-04-10
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788326828072
Liczba stron: 336

Ocena: 5 (1 głosów)

Czy jest coś ważniejszego, kiedy ma się 18 lat, niż przygotowania do matury?

Tak. Dla Matyldy to przypadkowy komentarz pod fanartem, który wrzuciła do sieci. Komentarz i jego autorka. Znajomość z Wiką, tajemniczą dziewczyną z Internetu, zmusi Matyldę do zadania sobie najtrudniejszych pytań. Kim jestem? Czego chcę? Jak sobie z tym WSZYSTKIM dać radę?

Bo Matylda woli pozostać wiecznym przeciętniakiem niż narazić się na utratę popularności. Wika wręcz przeciwnie: nigdy nie przejdzie niezauważona. Pod kolorowymi perukami, grubą warstwą makijażu i ekscentrycznymi strojami ukrywa swoje prawdziwe ,,ja". W dodatku ma bujną przeszłość, lecz tylko wirtualną.

Czy dziewczyny odnajdą się w labiryncie dotąd nieznanych im uczuć? W realu czeka je prawdziwa gonitwa myśli, plątanina emocji i walka o siebie. Przed nimi prawdziwy test wchodzenia w dorosłość - kto zda go lepiej? Dwie nastolatki czy ich pełnoletni najbliżsi?

,,Fluff" to kolejna mądra i wzruszająca książka Natalii Osińskiej. Autorka ,,Fanfika" i ,,Slasha" oddaje głos tym, którzy na co dzień milczą. Tę historię powinien poznać każdy: i nastolatki, i rodzice, dla których świat ich dzieciaków pozostaje często wielką łamigłówką.

Tagi: Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży

Kup książkę FLUFF

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - FLUFF

Inne książki autora
Slash
Natalia Osińska0
Okładka ksiązki - Slash

Czy kiedykolwiek musieliście stoczyć prawdziwą bitwę o to, by pozostać sobą? Leon i Tosiek to szczególna para, nie tylko ze względu na łączącą ich...

Fanfik
Natalia Osińska0
Okładka ksiązki - Fanfik

Książka wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej 2016 i wyróżniona w IX Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej Coś mu...