Ślepy strach

Sierżant MeChelle Deakes budzi się w nieznanym miejscu i nie może otworzyć oczu. Nie pamięta, co się stało poprzedniego wieczoru i dlaczego ktoś jej zakleił oczy. Wie jedno a jest ślepa i nie wie jak stąd uciec. Słyszy tylko Głos, który daje jej trzynaście godzin na rozwiązanie zagadki morderstwa Kathleen Bolligrew. Jej aoczamia ma być emerytowany policjant Hank Gooch, z którym może kontaktować się telefonicznie, a pomocą znajdujące się na stole przedmioty, których sens ma odgadnąć dotykiem. Sytuacja wydaje się bez wyjścia, bo jak emerytowany policjant i zamknięta, niewidoma policjantka mają rozwiązać sprawę, której nie udało się dotąd nikomuaRozpoczyna się gra o życie MeChelle, w której nie tylko ona porusza się po omackuaLynn Abercrombie to jeden z pseudonimów Waltera Sorrelsa (drugi to Ruth Birmingham) amerykańskiego autora kryminałów. Napisał on ponad dwadzieścia powieści, pod własnym nazwiskiem lub pseudonimami, z których jedna z najnowszych ślepy strach (Blind fear) szybko zdobyła uznanie czytelników.

Informacje dodatkowe o Ślepy strach:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2006 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Blind fear: A cold case thriller
Tłumaczenie: Maciej Miłkowski