Słodka pokusa

Po stracie żony, Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko. Jest mężczyzną, który ma władzę, a za władzą podążają obowiązki.
Mafioso doskonale wie, że w jego świecie wybór żony to nakaz a nie przyjemność. Nie ma nic ważniejszego niż tradycja i honor. I w taki oto sposób jego żoną zostaje ledwo pełnoletnia dziewczyna.
Giulia zawsze wiedziała, że poślubi mężczyznę, którego wybierze dla niej ojciec. Ale nigdy by nie przypuszczała, że będzie on dużo starszy od niej. Nagle ma zostać matką dla dwójki małych dzieci, kiedy nigdy nie trzymała nawet dziecka w ramionach. Giulia szybko się orientuje, że Cassio nie jest zainteresowany żadnym prawdziwym związkiem z nią. Szukał jedynie niani dla swoich dzieci. Jednak dziewczyna postanawia zawalczyć o swoją wizję szczęścia.

Informacje dodatkowe o Słodka pokusa:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-02-24
Tytuł oryginału: Sweet Temptation

Kup książkę Słodka pokusa

Słodka pokusa - opinie o książce

Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2023-01-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Bez rewelacji, ale można przeczytać. Nie wiem tylko, czy na długo ta książka zostanie w mojej pamięci.

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2022-02-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022, Legimi,

Chwytając za tę książkę obawiałam się,że to będzie kolejny z tych pseudo-mafijnych romansów, gdzie główna bohaterka zostaje brutalnie zmuszona do ślubu z el capo Tutti frutti di mare... i będąc jego niewolnicą bardzo szybko zakocha się w swym oprawcy.... A on z samca Alfa stanie się ciepłą kluchą, będzie tylko seks seks i .... jeszcze więcej seksu, a postacie mocno spłycone.
To było moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Wybaczcie mi takie nastawienie - chyba za dużo się już naczytałam podobnych historii, które mnie zwyczajnie zawiodły...

I jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłam, że ta historia jest zupełnie inna! Pełna emocji, trudnych życiowych problemów, wspaniale nakreślonych przez autorkę postaci Guilii i Cassia. Ich po prostu nie dało się nie lubić. Jest czasem brutalnie i niebezpiecznie, ale również namiętnie i uwodzicielsko. Ciekawa fabuła sprawia, że ciężko oderwać się od lektury.
Bardzo mi się podobała ta historia.
Polecam.

Avatar użytkownika - kamiladebowska
kamiladebowska
Przeczytane:2022-01-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Bardzo lubię twórczość Cory Reilly. Zawsze z ciekawością zabieram się za czytanie jej książek.

Książka jest inna niż pozostałe tej autorki. Jest bardziej spokojniejsza, bez dużego rozlewu krwi. Co nie znaczy że nie jest ciekawa. Historia Cassia skrywa mroczną tajemnicę, a Giullia chce ją odkryć, by jej małżeństwo z nim było pełne, by razem tworzyli szczęśliwą rodzinę. Bo tajemnice Cassia mają ogromny wpływ na jego dzieci. Giullia ma wiele obowiązków i musi się mocno starać by zadowolić męża. Jednak nie poddaje się , jej upór wywraca świat Cassia do góry nogami. Zmiany w jego życiu wychodzą na dobre. Również to małżeństwo, na początku było na przegranej pozycji, tak z biegiem czasu staje się jednym z nielicznych szczęśliwych rzeczy.

Przed swoimi osiemnastymi, Giulia dowiaduje się, że niedługo czeka ją aranżowane małżeństwo. Nie tylko będzie musiała poślubić mężczyznę starszego od niej o czternaście lat, ale ma też stać się matką dla jego dzieci. Dziewczyna zdaje sobie sprawę z pozycji jaką zajmuje jej przyszły mąż i jego reputacji. Cassio jest niebezpiecznym, władczym i nie znoszącym sprzeciwu mężczyzną. Do tego dochodzą plotki o niewyjaśnionych okolicznościach śmierci jego pierwszej żony. Giulia wie, że zostanie wrzucona na głęboką wodę, ale nie zamierza poddać się bez walki.

„Słodka pokusa” jest jedną z najlepszych książek jakie w ostatnim czasie czytałam. Niesamowicie mnie wciągnęła. Autorka rewelacyjnie wykreowała bohaterów, zwłaszcza postać Giulii. Bardzo podobało mi się to, jak silną była kobietą. Pomimo młodego wieki i braku przygotowania do nowej roli, zachowywała się niezwykle odpowiedzialnie.

Fabuła książki też była bardzo ciekawa, choć nie wydarzyło się nic zaskakującego.

Książka ogromnie mi się podobała, nie mogłam się od niej oderwać.

Gorąco polecam!

Krucha tęsknota
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Krucha tęsknota

Jednotomowa powieść ze świata ,,The Camorra Chronicles"!Historia siostry Serafiny, bohaterki Złamanej dumy!Miała być dla niego tylko nagrodą pocieszenia...

Nie w jego typie
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Nie w jego typie

Powieść z motywem sportowym niesamowitej autorki serii ,,Złączeni"! Evie, po dwóch latach zajmowania się ojcem, nareszcie może wrócić do swoich spraw...