S這dkie rozkosze

Data wydania: 2018-02-12
Kategoria: Romans
Tytu orygina逝: Sweet Filthy Boy

Ocena: 3.6 (5 g這s闚)

Kiedy trzy przyjaciółki poznają w Las Vegas trzech superatrakcyjnych mężczyzn, wszystko może się zdarzyć...

Autorka bestsellerowej serii Piękny drań zaczyna zupełnie nową opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu.

Mia uważała dotąd, że bohaterem jednonocnej przygody nie powinna być osoba będąca akurat pod ręką lub niewiarygodnie przekonująca, lub też po prostu ktoś, kogo straty będzie się potem żałowało. W każdym razie nie powinno to dotyczyć kogoś takiego jak on. Ale po szalonym weekendzie w Las Vegas, będącym uczczeniem zakończenia studiów, przerażona czekającą ją przyszłością Mia Holland podejmuje najbardziej wariacką decyzję w życiu: jedzie za Anselem Guillaumem -- bohaterem jej słodkiego, rozpustnego romansu -- na lato do Francji, żeby... się pobawić.

Kiedy pod prowokacyjnymi maskami, jakie para przybiera, zaczynają się rozwijać uczucia, a chwilowe słodkie rozkosze zaczynają przeradzać się w rzeczywistość, Mia będzie musiała zdecydować, czy chce kontynuować życie tam, gdzie wszystko zostawiła i gdzie czuła się nie na miejscu, czy właśnie w nowym miejscu oddalonym od starego o lata świetlne.

"Zmysłowa, słodka, błyskotliwa opowieść. Każde słowo było skarbem".

Sylvia Day, autorka Obudzonych pragnień

Kup ksi捫k S這dkie rozkosze

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - S這dkie rozkosze

Avatar u篡tkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2019-03-10,

Dawno nie czyta豉m nic z tego gatunku, bo uzna豉m, 瞠 samo nasycenie erotyk nie jest dla mnie wystarczaj帷ym wabikiem. "S這dkie rozkosze" nie s w tej kwestii wyj徠kiem. Christina Lauren otoczy豉 du膨 ilo嗆 seksu w miar wiarygodn fabu陰.Dzi瘯i temu nie odnosi si wra瞠nia czytania Harlequinu po陰czonego z Playboyem.

Mia Holland jako gówna bohaterka, oprócz niew徠pliwego zauroczenia Anselem, prze篡wa tak瞠 w豉sne katharsis. Przez fakt, 瞠 perspektywa jest uj皻a wy陰cznie z jej strony, mamy wy陰czno嗆 na wgl康 w jej my郵i. Ten zabieg umo磧iwia dostrze瞠nie dysonansu mi璠zy postrzeganiem jej przez Asnela, a postrzeganiem Mii przez ni sam. Ten aspekt uznaj za najciekawszy w powie軼i.

„Spogl康a na idealny ogród mojej mamy – nieskazitelny trawnik, bogate rabaty, bielutkie ogrodzenie – i czuj si jak chwast w samym 鈔odku perfekcji. Zawsze czu豉m si tutaj nie na miejscu, a teraz to uczucie jeszcze si wzmog這.” [s. 81]

Ten tytu w po陰czeniu z do嗆 sugestywn ok豉dk, jednoznacznie sugerowa造 mi lektur mocn, gor帷 i bardzo niegrzeczn. To co otrzyma豉m, by這 dla mnie nie lada zaskoczeniem, ale mo瞠 to i dobrze... wszak dobra lektura powinna zaskakiwa.

Christina Lauren to duet autorski z USA. Obie panie rozpoczyna造 karier pisarsk na portalach publikuj帷ych fanfiction inspirowane seri „Zmierzch". Dzi autorki wysz造 poza 鈍iat pisarstwa online, staj帷 si jednymi z popularniejszych twórczy literatury gatunku Young Fiction oraz Adult Fiction. Pisz gównie romanse obyczajowe.

Mia Holland jest osob zamkni皻 w sobie i nieufn. Z nikim si nie spotyka i w zasadzie bardzo rzadko odzywa si do p販i przeciwnej. Podczas szalonego weekendu w Las Vegas poznaje Ansela Guillauma, który w jaki, tylko sobie znany sposób potrafi dotrze do dziewczyny. Po szalonym wieczorze i nocy, której dziewczyna nie pami皻a, budzi si w obcym pokoju z obr帷zk na palcu. Teraz jej gównym zmartwieniem jest to, jak odkr璚i to, co si sta這 i jakie b璠 tego konsekwencje?

Pocz徠kowo ci篹ko by這 mi si wczyta w „S這dkie rozkosze”. Akcja ksi捫ki pod捫a豉 w zupe軟ie innym kierunku ni to sobie pocz徠kowo za這篡豉m, ale nie to mi przeszkadza這. Dra積i這 mnie to, 瞠 przez wi瘯szo嗆 ksi捫ki tak naprawd niewiele si dzia這 i wia這 wr璚z z nud. Sytuacji nie ratowali równie bohaterowie. Dzia豉li impulsywnie i cz瘰to nierozwa積ie, nie zwa瘸li na konsekwencje, a zastanawia zaczynali si zawsze, gdy by這 ju za pó幡o. O ile w dalszej cz窷ci powie軼i przestaje to by tak irytuj帷e, gdy mo瞠my ju si skupi na ciekawej fabule, to na pocz徠ku zdecydowanie mo瞠 odstrasza.

„S這dkie rozkosze” s zdecydowanie ksi捫k romantyczn, posiadaj帷 ca趾iem niez貫, moim zdaniem, zadatki na lekki i przyjemny erotyk. Zdecydowanie jest to powie嗆 dla doros造ch czytelniczek, poniewa kontakty gównych bohaterów w du瞠j mierze ograniczaj si do scen ó磬owych, które s do嗆 szczegó這wo i obrazowo przedstawione przez autorki. Jest to pozycja, przy której puls mo瞠 nieco wzrosn望, ale po przeczytaniu ksi捫ki szybko o niej zapomnimy, poniewa nie ma w niej nic zaskakuj帷ego.

Mimo swoich niewielkich wad „S這dkie rozkosze” to ksi捫ka, któr mog poleci, je瞠li szukacie ksi捫ki mi貫j i przyjemnej. Ta niezbyt wymagaj帷a, ale romantyczna i z pieprzykiem lektura z pewno軼i umili wam niejeden wieczór.

Avatar u篡tkownika - pospolitaola
pospolitaola
Przeczytane:2018-03-12, Ocena: 4, Przeczyta豉m,

Trzy przyjació趾i ko鎍z studia i postanawiaj to uczci wyjazdem do Las Vegas na weekend. Dla Mii jest to szansa na krótkie oderwanie si od tego co j czeka - przeprowadzka do Bostonu i studia ekonomiczne, których wcale nie chce, ale ojciec wywiera na niej presj. Ona zawsze chcia豉 wi您a przysz這嗆 z ta鎍em, jednak wypadek jej to uniemo磧iwi.

W Las Vegas dziewczyny poznaj trzech przystojnych m篹czyzn i pod wp造wem alkoholu wychodz za nich. Pomimo, 瞠 dwie z nich ju nast瘼nego dnia postanawiaj wzi望 rozwód, to Mia postanawia z tym poczeka i zobaczy co z tego wyjdzie. Pod wp造wem chwili decyduje sp璠zi reszt wakacji ze swoim 鈍ie穎 upieczonym m篹em - Anselem... I wyje盥瘸 z nim do Francji. Celem podró篡 jest zabawa... Z czasem s這dkie rozkosze przeradzaj si w rzeczywisto嗆, pomi璠zy tych dwojgiem rodzi si prawdziwe uczucie.

W ksi捫ce znajdziemy liczne opisy, które zdecydowanie mo積a zaliczy do erotycznych. W豉軼iwie w ka盥ym rozdziale znajdziemy tak nut erotyki. Jest to spowodowane tym, 瞠 ca造 zwi您ek bohaterów wst瘼nie opiera si na przygodach ó磬owych, nie wiedz o sobie w豉軼iwie niczego.

Sama historia jest moim zdaniem troch przewidywalna i podkoloryzowana. W徠pi, 瞠by kto po jednej nocy, postanowi od razu jecha, na przys這wiowy koniec 鈍iata, z kim, kogo kompletnie nie zna. Dla mnie to totalny ob喚d i czytaj帷 pierwsze strony by豉m za瞠nowana g逝pot bohaterki. Jednak w tej ksi捫ce nic z貫go si z ni nie sta這, a wr璚z dzi瘯i ryzyku, narodzi這 si wyj徠kowe uczucie.

Podsumowuj帷, jest to ksi捫ka dla osób, które lubi powie軼i romantyczne, z w徠kiem erotycznym. Osoby, które oczekuj ciekawej historii, moim zdaniem powinny powa積ie si zastanowi nad jej przeczytaniem, bo odnosz wra瞠nie, 瞠 gównym w徠kiem w tej ksi捫ce jest 篡cie seksualne bohaterów.
pospolitaola.blogspot.com

Avatar u篡tkownika - dona
dona
Przeczytane:2019-11-16, Ocena: 4, Przeczyta豉m, Mam,
Inne ksi捫ki autora
Mi這嗆 na 鈍i皻a
Christina Lauren0
Ok豉dka ksi您ki - Mi這嗆 na 鈍i皻a

Gor帷zka zimowej nocy.Jedno 鈍i徠eczne 篡czenie, dw鏂h braci i mn鏀two nadziei. Nadszed najpi瘯niejszy czas w roku - ale nie dla Maelyn Jones, kt鏎a...

Pi瘯ny sekret
Christina Lauren0
Ok豉dka ksi您ki - Pi瘯ny sekret

Sztywny brytyjski mened瞠r, przebojowa ameryka雟ka sta篡stka i gor帷y romans, kt鏎y grozi mi璠zynarodowym skandalem Kiedy szef oznajmia Ruby Miller...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
Cz這wiek z bursztynu