SPEcjalne moce. Przygoda z mapą. Mała książka o dysleksji

Drużyna harcerzy musi odnaleźć flagę i trafić do obozowiska. Ale Szymon nie potrafi czytać mapy - to dla niego za trudne. Czy użyje swoich SPEcjalnych mocy, żeby odnaleźć drogę do obozu?

,,SPEcjalne moce" to seria książek, której celem jest podniesienie samooceny u dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (SPE). Autorka bierze pod lupę wybrane zaburzenia rozwojowe. Skupia się na mocnych stronach oraz nietypowych umiejętnościach młodych bohaterów, które pozwalają im mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.

Dr Tracy Packiam Alloway jest profesorką psychologii i kierowniczką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Północnej Florydy. Specjalizuje się w pamięci roboczej i jej roli w procesie uczenia się, szczególnie u dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (SPE).

Informacje dodatkowe o SPEcjalne moce. Przygoda z mapą. Mała książka o dysleksji:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2019-08-14
Tytuł oryginału: SEN Superpowers. The Map Challenge. A Book about Dyslexia

Kup książkę SPEcjalne moce. Przygoda z mapą. Mała książka o dysleksji

SPEcjalne moce. Przygoda z mapą. Mała książka o dysleksji - opinie o książce

SPEcjalne moce. Tajemnica króliczej karmy. Mała książka o ADHD
dr Tracy Packiam Alloway0
Okładka ksiązki - SPEcjalne moce. Tajemnica króliczej karmy. Mała książka o ADHD

Ktoś zabrał karmę klasowego królika Śnieżka! Iga nie może się skupić na lekcji. Chce jak najszybciej rozwiązać tę tajemniczą sprawę. Czy użyje swoich...

SPEcjalne moce. Doskonały projekt. Książka o autyzmie
Dr Tracy Packiam Alloway0