Spełniając obietnice

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Wydawało się, że w swoim politycznym życiu widział już wszystko - do czasu, kiedy władzę przejął Donald Trump.

Poznaj historię człowieka, który dzięki wewnętrznej sile i doświadczeniu stał się nadzieją na zmiany nie tylko dla Amerykanów. Joe Biden opowiada swoją historię pełną emocji, poruszających momentów i trudnych decyzji.

W niezwykle osobistej książce Joe Biden zdradza tajemnice zaciekłych kampanii i politycznej rywalizacji. Nie boi się też pisać o najtrudniejszych osobistych doświadczeniach. Wraca wspomnieniami do traumatycznych momentów swojego życia. Do tragicznego wypadku samochodowego, w którym stracił ukochaną żonę i roczną córeczkę. Opisuje również swoją walkę o życie po zdiagnozowaniu u niego dwóch tętniaków mózgu.

Spełniając obietnice to opowieść o walce wytrawnego gracza w niełatwym świecie polityki, ale i wrażliwego człowieka zmagającego się z losem. Biden przeplata swoje polityczne i osobiste wspomnienia refleksjami na temat Ameryki, ukochanego kraju, który zmieniał się na jego oczach przez prawie siedem dekad.

Poznaj człowieka, który postanowił dać odpór fali populizmu przetaczającej się przez Stany Zjednoczone Ameryki, jednego z najpotężniejszych światowych przywódców, który w ostatnich wyborach prezydenckich pokonał Donalda Trumpa.

Ta książka pozwala zobaczyć Bidena nie tylko jako polityka, ale również jako człowieka, przed którym stoją jedne z najtrudniejszych zadań w historii Stanów Zjednoczonych: walka z pandemią, podziałami w kraju i globalnym kryzysem gospodarczym.

,, Prawdziwy lew amerykańskiej historii".

- Barack Obama

,,Świetna lektura... Biden nie tylko jest mistrzem w opowiadaniu historii, ale i ma niezwykłe historie do opowiedzenia".

- ,,Christian Science Monitor"

,,Fascynująca osobista historia".

- ,,The New York Times"

Tagi: wspomnienia

Kup książkę Spełniając obietnice

Opinie o książce - Spełniając obietnice

Obiecaj mi, tato
Joe Biden0
Okładka ksiązki - Obiecaj mi, tato

Głęboko poruszająca biograficzna opowieść o roku, który zmienił nie tylko rodzinę Bidenów, ale i Stany Zjednoczone. Joe Biden przez 36 lat reprezentował...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler