Spirit Animals. Księga Shane'a

Wydanie specjalne bestsellerowej serii, popularnej na całym świecie! Wspaniały prezent dla fanów serii Spirit Animals i dla wszystkich młodych miłośników fantastyki!

Przyjaciel i zdrajca. Zdobywca i król. Bohater i złoczyńca, gotowy na wszystko, by ocalić swój lud. Kim naprawdę jest Shane? Jego przeszłość jest tajemnicza i skomplikowana, nikt dotąd jej nie poznał. Teraz historia Shane'a zostanie wreszcie opowiedziana...

Trzymające w napięciu powieści o sile przyjaźni i odwagi, o wierności swoim wartościom i ideałom.

Informacje dodatkowe o Spirit Animals. Księga Shane'a:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-01-26

Kup książkę Spirit Animals. Księga Shane'a

Spirit Animals. Księga Shane'a - opinie o książce

Avatar użytkownika - BOOKSARE_MYPASSI
BOOKSARE_MYPASSI
Przeczytane:2022-03-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, Posiadam, współpraca,

„Czasem musisz przegrać bitwę, by wygrać wojnę”.

Trudno pisać recenzję książki, która jest częścią serii. Plusem jest fakt, iż ta część opowiada historię Shane’a.

Główny bohater ma 12 lat, kiedy go poznajemy. Jego ojciec, król i jego siostra są chorzy. Wuj Gar oszukuje go, a on wie, że na nim ciąży duża odpowiedzialność, bo po śmieci ojca to on przejmie władzę i zostanie Królem Jaszczurów.

Z pomocą Zerifa tworzy lek na chorobę więzi. Jako król, przy pomocy miłości i szacunku, pragnie zjednoczyć cały Stetriol. Czy uda się mu zrealizować ten plan?

Książka podzielona jest na cztery części. Czytając ją czułam przeskoki z jednej na drugą. Brak było płynności w tym przejściu. Były fragmenty, które ciekawiły mnie bardziej i trzymały w napięciu, a były też takie, które mnie nudziły. Całość była jednak na tyle wyjaśniona, że zrozumiałam kim byli bohaterowie i co ich łączyło.

Fakt, że to historia jednego bohatera wycięta z całości nie ułatwiała mi tego zadania.

Książka pokazuje, że miłość jest najważniejsza. Warto na niej koncentrować swoją uwagę, a porzucać inne negatywne emocje. A także należy dążyć do wyznaczonego sobie celu nie zrażając się przejściowymi niepowodzeniami.

Polecam, ale sugeruję czytać serię od tomu pierwszego.

Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Wilga.

Minecraft. Ostatnie starcie
Nick Eliopulos0
Okładka ksiązki - Minecraft. Ostatnie starcie

Kolejna odsłona przygód Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi, czyli szósta już część z serii powieści pt. ,,Kroniki Woodsword", których...

Ucieczka z Netheru. Minecraft. Tryb czytania
Nick Eliopulos0
Okładka ksiązki - Ucieczka z Netheru. Minecraft. Tryb czytania

,,Tryb czytania. Ucieczka z Netheru" to propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce udoskonalą umiejętność samodzielnego...