Sponsor. Tom 2

Tom 2 cyklu Sponsor

Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad młodszą siostrą Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się, że dziewczyna powoli wychodzi na prostą, jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę, którego kocha, a który tak bardzo ją skrzywdził? Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym, co przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość, a droga nie będzie prosta. Mur, który między sobą zbudowali, zacznie się w końcu kruszyć, jednak pewne osoby zrobią wszystko, by rozdzielić Kalinę i Nathana raz na zawsze. Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie żyć, dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm. Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

Informacje dodatkowe o Sponsor. Tom 2:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2019-02-13
ISBN: 978-83-283-3841-8

Tagi: rumunia namiętność rehabilitacja cierpienie przyszłość rodzina siostra tragedia uczucia romans nadzieja opieka

Kup książkę Sponsor. Tom 2

Sponsor. Tom 2 - opinie o książce

Po skończeniu pierwszej części nie mogłam długo czekać, by nie zapoznać się z kontynuacją. Wiedziałam, że to będzie coś mocnego i przyprawi mnie o palpitację serca. Jak zwykle się nie myliłam i jak zaczęłam czytać to przepadłam.

Jako jest to drugi tom, to nie mogę Wam wiele zdradzić. Bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi demonami. Każde z nich miało problemy, które mogły zmienić ich życie na zawsze. Gdy wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku, zawsze pojawiało się coś, co niszczyło ich szczęście. Bohaterowie mieli naprawdę wiele problemów i nie wiadomo kto jest wrogiem, a kto przyjacielem.

Jeżeli chodzi o postacie, to zostały całkiem nieźle wykreowani. Kalina przeżyła wiele złego i przeżywa załamanie nerwowe, co wcale mnie nie dziwiło po tym wszystkim. Bardzo ją polubiłam, bo zachowywała się dość normalnie i nie sztucznie. Łatwo dało się zrozumieć jej postępowanie i sposób myślenia. Przy niektórych wydarzeniach podziwiałam jej opanowanie, wiarę i lojalność. Nathan  zaś od początku mi się podobał i tak pozostało. Może jego zachowanie z przeszłości nie było dobre, ale najważniejsze że chciał się zmienić. Teraz postępował dojrzale i odpowiedzialne, co nie było łatwe przez to co się im przytrafiało.

Jak zwykle książkę czytało się szybko i z wielką radością. Trudno było się od niej oderwać, ponieważ co chwila coś się działo i nie można było nie wiedzieć, co za chwile się stanie. Akcji jest dużo, co chwila działo się coś, co zmieniało całkowicie światopogląd i rozwój wydarzeń.

Podsumowując, ta historia łapie za serce. Ciągle się w niej coś dzieje i trudno się od niej oderwać. Problemy, z którymi muszę zmierzyć się Kalina i Nathan sprawiają, że czytelnik ciągle się stresuje i przeżywa wszystko razem z bohaterami. To świetna historia miłosna, która nie raz będzie chwytała za serce i przyprawiała o palpitacje. Seria warta waszej uwagi!

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2019-05-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Wydaje mi się, że druga część bardziej mi się podobała od pierwszej i jak dla mnie było tutaj mniej erotycznych momentów, za to wydarzeń w życiu głównych bohaterów nie brakowało. Akcja goniła akcję i trudne momenty były wyczuwalne na każdym kroku. Wydarzyło się tym razem tak dużo, że zdarzyło mi się zgubić wątek i musiałam wrócić kilka stron wstecz 🤭 Intryga, miłość, zdrada - Kalina musiała się uporać z przeszłością, ale też z następstwami wyborów Nathana. Nie było jej łatwo, ale powiedziała, że stanie za nim murem bez względu na okoliczności? Czy dotrzymała słowa? A może wcale nie warto składać obietnic na wyrost?

Czyta się przyjemnie, wciągająca, intrygująca. Zaskakujące zakończenie.

Avatar użytkownika - nataliadobrzanska
nataliadobrzanska
Przeczytane:2019-03-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka niesamowita jak zresztą wszystkie książki Pani Kasi wciąga od początku najlepsze jest to że nie da się przewidzieć co będzie dalej i jak się skończy historia.

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2019-03-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

"(...) wbrew pozorom nie siła fizyczna świadczy o sile człowieka. To silny charakter i wola walki potrafi czynić cuda."

Czy kontynuacja może przebić pierwszą część? I to jak! To prawdziwa petarda! Autorka poprzedni tom zakończyła z wieloma znakami zapytania co do losów bohaterów. Byłam bardzo ciekawa jak postanowiła rozwiązać wszystkie wątki i problemy. Od razu zaznaczam, iż bez znajomości pierwszej części nie rozpoczynajcie lektury, gdyż to nie ma sensu, zbyt dużo umknie Wam z fabuły.

Podobał mi się kierunek w jakim podążała postać Kaliny. Z nieśmiałej dziewczyny stopniowo zmieniała się w pewną siebie kobietę. Ale zanim to nastąpiło wciąż pozostaje naiwna, łatwowierna, zbyt wolno uczy się na błędach. Podobnie ma się sprawa z Nathanem, który niby kocha Kalinę, a ponownie wraca do sponsoringu. Trochę to wszystko było sprzeczne, ale koniec końców interesujące.

"Jest tyle zła na tym świecie, że bez przebaczenia i dawania kolejnych szans wszyscy byśmy się tylko wzajemnie nienawidzili."

Moją uwagę przykuły także czarne charaktery, którzy, co tu dużo mówić, postawiły moje nerwy na postronku! Autorka miała świetny pomysł, by tak to wszystko poprowadzić i zgrać. Zazdrość to piekielne i niszczycielskie uczucie, o czym boleśnie przekonają się bohaterowie. Nikomu tak do końca nie można ufać. Pokazała jak łatwo można dać się oszukać, gdy bliska osoba wbija nam nóż w serce. O co chodzi? Nie zdradzę, przeczytajcie.

Po raz kolejny otrzymujemy mnóstwo emocji, intryg, tajemnic, niepewności. Do tego dochodzi jeszcze wątek kryminalno-sensacyjny i oczywiście zaskakujący finał całej historii. K.N. Haner naprawdę potrafi zaintrygować czytelnika w taki sposób, by ten nie mógł oderwać się od książki i nie był pewien co spotka na następnej stronie.

Książka uświadamia, że wszystko to, co robimy pociąga za sobą swoje konsekwencje. Przypomina iż tylko dzięki sile prawdziwej miłości można pokonać przeciwności losu. Niby niewiele, a jakże dużo znaczy.

"Sponsor" to nieprzewidywalna powieść przesiąknięta najróżniejszymi emocjami, które nie pozwalają czytelnikowi na chwilę oddechu. To książka pełna dramatów, niełatwej miłości, bólu, trudnych wyborów, odzyskiwania zaufania, drugiej szansie, namiętności. To lektura, która coś burzy, ale i buduje coś na nowo. Gorąco polecam Waszej uwadze tę serię!

"Sponsor II"- intrygujący tytuł, a książka (książki tom I i II) jest historią dwojga bohaterów Kaliny i Nathana, których przez przypadek-wypadek połączył los... Kobieta i mężczyzna, i ich światy różniące się od siebie, ich życie tak odmienne... a jednak magnetyzm, który ich przyciąga jest magiczny... Czy taki związek ma prawo bytu? Czy ma szansę przetrwać? Romans, który między nimi się nawiązuje jest niezwykły, bardzo zwariowany, jeszcze bardziej nieprzewidywalny, pełen miłości i namiętności, erotyzmu, a także bólu, łez i tajemnic... Dowiedz się jak wielką wagę w dzisiejszych czasach mają pieniądze. Serdecznie polecam i zachęcam do zdobycia obu części, by nie dosyt był mniejszy...

Jest to książka od której trudno się oderwac6. Poznajemy dalsze losy Kaliny i Nathana. Po 6 miesiącach od wypadku spotykają się że sobą przez przypadek. Połączyła ich mała siostra Kaliny Sabrina. Ich miłość zaczyna się od nowa.  Niestety cały czas napotykają problemy.  Nathan jest prawie bankrutem, jego matka jest ciężko chora i muszą wyjechać do Nowego Jorku.  Kalina z siostrą wyjeżdżają razem z nim. Tam kłopotów ciąg dalszy.  Ciotka kaliny Joanna informuje że jest w ciąży i być może z Nathanem. Nathan dowiaduje się Kto jest jego ojcem,  potem odkrywa intrygę Joanny i dowiaduje się że nie jest w ciąży.  Za chwilę zostaje oskarżony o morderstwo Joanny.  Na końcu sprawa się wyjaśnia że to wszystko spisek Kate, byłej kochanki Nathana, która jest chora psychicznie i stoi za wszystkimi tragediami zakochanych.  Książka pełna wrażeń.  Polecam

Zapłata
K. N. Haner0
Okładka ksiązki - Zapłata

ZA CO ZAPŁACI NAJWYŻSZĄ CENĄ - ZA MIŁOŚĆ CZY WŁADZĘ? Cassie, piękna stripgirl z zasadami, zaciągnęła u Gabriela największy z możliwych długów. Oddała...