Sponsor. Tom 2

Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-283-3841-8

Tom 2 cyklu Sponsor

Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad młodszą siostrą Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się, że dziewczyna powoli wychodzi na prostą, jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę, którego kocha, a który tak bardzo ją skrzywdził? Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym, co przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość, a droga nie będzie prosta. Mur, który między sobą zbudowali, zacznie się w końcu kruszyć, jednak pewne osoby zrobią wszystko, by rozdzielić Kalinę i Nathana raz na zawsze. Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie żyć, dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm. Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

Tagi: miłość namiętność wypadek rehabilitacja cierpienie przyszłość rodzina siostra tragedia uczucia romans nadzieja opieka

Kup książkę Sponsor. Tom 2

Opinie o książce - Sponsor. Tom 2

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2019-05-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Wydaje mi się, że druga część bardziej mi się podobała od pierwszej i jak dla mnie było tutaj mniej erotycznych momentów, za to wydarzeń w życiu głównych bohaterów nie brakowało. Akcja goniła akcję i trudne momenty były wyczuwalne na każdym kroku. Wydarzyło się tym razem tak dużo, że zdarzyło mi się zgubić wątek i musiałam wrócić kilka stron wstecz 🤭 Intryga, miłość, zdrada - Kalina musiała się uporać z przeszłością, ale też z następstwami wyborów Nathana. Nie było jej łatwo, ale powiedziała, że stanie za nim murem bez względu na okoliczności? Czy dotrzymała słowa? A może wcale nie warto składać obietnic na wyrost?

Avatar użytkownika - nataliadobrzanska
nataliadobrzanska
Przeczytane:2019-03-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka niesamowita jak zresztą wszystkie książki Pani Kasi wciąga od początku najlepsze jest to że nie da się przewidzieć co będzie dalej i jak się skończy historia.

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2019-03-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

"(...) wbrew pozorom nie siła fizyczna świadczy o sile człowieka. To silny charakter i wola walki potrafi czynić cuda."

Czy kontynuacja może przebić pierwszą część? I to jak! To prawdziwa petarda! Autorka poprzedni tom zakończyła z wieloma znakami zapytania co do losów bohaterów. Byłam bardzo ciekawa jak postanowiła rozwiązać wszystkie wątki i problemy. Od razu zaznaczam, iż bez znajomości pierwszej części nie rozpoczynajcie lektury, gdyż to nie ma sensu, zbyt dużo umknie Wam z fabuły.

Podobał mi się kierunek w jakim podążała postać Kaliny. Z nieśmiałej dziewczyny stopniowo zmieniała się w pewną siebie kobietę. Ale zanim to nastąpiło wciąż pozostaje naiwna, łatwowierna, zbyt wolno uczy się na błędach. Podobnie ma się sprawa z Nathanem, który niby kocha Kalinę, a ponownie wraca do sponsoringu. Trochę to wszystko było sprzeczne, ale koniec końców interesujące.

"Jest tyle zła na tym świecie, że bez przebaczenia i dawania kolejnych szans wszyscy byśmy się tylko wzajemnie nienawidzili."

Moją uwagę przykuły także czarne charaktery, którzy, co tu dużo mówić, postawiły moje nerwy na postronku! Autorka miała świetny pomysł, by tak to wszystko poprowadzić i zgrać. Zazdrość to piekielne i niszczycielskie uczucie, o czym boleśnie przekonają się bohaterowie. Nikomu tak do końca nie można ufać. Pokazała jak łatwo można dać się oszukać, gdy bliska osoba wbija nam nóż w serce. O co chodzi? Nie zdradzę, przeczytajcie.

Po raz kolejny otrzymujemy mnóstwo emocji, intryg, tajemnic, niepewności. Do tego dochodzi jeszcze wątek kryminalno-sensacyjny i oczywiście zaskakujący finał całej historii. K.N. Haner naprawdę potrafi zaintrygować czytelnika w taki sposób, by ten nie mógł oderwać się od książki i nie był pewien co spotka na następnej stronie.

Książka uświadamia, że wszystko to, co robimy pociąga za sobą swoje konsekwencje. Przypomina iż tylko dzięki sile prawdziwej miłości można pokonać przeciwności losu. Niby niewiele, a jakże dużo znaczy.

"Sponsor" to nieprzewidywalna powieść przesiąknięta najróżniejszymi emocjami, które nie pozwalają czytelnikowi na chwilę oddechu. To książka pełna dramatów, niełatwej miłości, bólu, trudnych wyborów, odzyskiwania zaufania, drugiej szansie, namiętności. To lektura, która coś burzy, ale i buduje coś na nowo. Gorąco polecam Waszej uwadze tę serię!

"Sponsor II"- intrygujący tytuł, a książka (książki tom I i II) jest historią dwojga bohaterów Kaliny i Nathana, których przez przypadek-wypadek połączył los... Kobieta i mężczyzna, i ich światy różniące się od siebie, ich życie tak odmienne... a jednak magnetyzm, który ich przyciąga jest magiczny... Czy taki związek ma prawo bytu? Czy ma szansę przetrwać? Romans, który między nimi się nawiązuje jest niezwykły, bardzo zwariowany, jeszcze bardziej nieprzewidywalny, pełen miłości i namiętności, erotyzmu, a także bólu, łez i tajemnic... Dowiedz się jak wielką wagę w dzisiejszych czasach mają pieniądze. Serdecznie polecam i zachęcam do zdobycia obu części, by nie dosyt był mniejszy...

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2019-03-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
K. N. Haner; 0
Okładka ksiązki - Drwal. Miłość, która narodziła się z natury

Zmysłowa, romantyczna, subtelna... Królowa Dramatów w nowym wydaniu!Jason Parker, zraniony wydarzeniami z przeszłości, kilka lat temu porzucił...

Rysunkowy chłopak
K. N. Haner; 0
Okładka ksiązki - Rysunkowy chłopak

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie, którą spotyka wymarzonego mężczyznę. Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień...

Czarne Miasto
I co ona ma zrobić?
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Szpieg za miliard dolarów
David E. Hoffman
Szpieg za miliard dolarów