Staś i laboratorium emocji. O co chodzi z tą złością?

,,Dlaczego się złoszczę? Jak się zachowuję, gdy czuję złość? Czy to uczucie może całkowicie zniknąć?" - to pytania, które zadaje sobie Staś. Chłopiec szuka odpowiedzi w tajemniczym laboratorium. Pod czujnym okiem badacza sprawdza, kiedy pojawia się złość i jakie reakcje jej towarzyszą. Do dyspozycji ma magiczne księgi oraz probówki pełne dziwnych substancji, ale rozwiązanie zagadki będzie możliwe tylko wtedy, gdy wykona zadanie, dzięki któremu rozpozna zbliżającą się złość i zrozumie swoje zachowanie...

Czy Staś podejmie wyzwanie badacza? I jak właściwie trafił do jego laboratorium? Czy chłopiec pozbędzie się złości? Jeśli chcesz poznać rozwiązanie zagadki, przeczytaj tę książkę.

Dzięki tej książce twoje dziecko:

razem z bohaterem przeżyje niezwykłą przygodę, zrozumie, że złość towarzyszy także innym ludziom, dowie się, jak ciało informuje nas o złości, rozpozna swoje zachowania powodowane złością, pozna strategie radzenia sobie z tym uczuciem, oswoi złość i odzyska spokój.

Drodzy czytelnicy, przyglądając się Stasiowi, będziecie mogli razem z nim odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące złości. Dzięki temu lepiej poznacie tę emocję i przekonacie się, że panowanie nad własnym zachowaniem jest możliwe. Jeśli chcecie spędzić miło czas ze swoimi bliskimi, a jednocześnie zrozumieć, po co nam złość, koniecznie przeczytajcie ,,Stasia i laboratorium emocji". Przyjemnej lektury!

Informacje dodatkowe o Staś i laboratorium emocji. O co chodzi z tą złością?:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2021-10-15

Kup książkę Staś i laboratorium emocji. O co chodzi z tą złością?

Staś i laboratorium emocji. O co chodzi z tą złością? - opinie o książce