Stitchrays. Moda na szydełko

Szydełkuj ze Stitchrays.

Hej, jesteśmy Stitchrays, szydełkujące siostry z TikToka!

Zauważyliście, że ostatnio influencerzy i światowe gwiazdy noszą ubrania i dodatki zrobione na szydełku? Akcesoria z włóczki pokochały dziewczyny w Tokio, Paryżu i Nowym Jorku oraz... w Polsce. Teraz dzięki naszemu poradnikowi ty również stworzysz niepowtarzalny szydełkowy look!

Z tej książki dowiesz się, jak zrobić:

(C)Szałowy pastelowy topw stylu Zendayi albo kominiarkę a la Olivia Rodrigo.

(C)Otulacz na kubek w barwach Gryffindoru. Albo Slytherinu. Albo Hufflepuffu. Jaki chcesz!

(C)Coś dla odważnych (i trochę zwariowanych) - upcyklingową shopperkę.

(C)Bucket hat - jeden z ulubionych dodatków Duy Lipy i Hailey Bieber (basic, w paski, a może z diabelskimi rogami? Nie ma sprawy!)

(C)... i najsłodsze na świecie gadżety dla zwierzaków oraz spersonalizowane maskotki. Może podarujesz jedną w prezencie swojej przyjaciółce?

Pokażemy ci też, jak za pomocą włóczki przerobić stare ubrania w stylu custom-made. Wystarczy pomysł i kilka chwil, by stworzyć najmodniejszy szydełkowany element garderoby. Bez wydawania góry pieniędzy!

Bo na szydełku można wydziergać wszystko, trzeba tylko wiedzieć jak.

Szydełkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. I tak modne!

Informacje dodatkowe o Stitchrays. Moda na szydełko:

Kup książkę Stitchrays. Moda na szydełko

Stitchrays. Moda na szydełko - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2023-07-02, Mam, 12 książek 2023, 2023,

Według mnie jest to świetny poradnik dla tych osób, które nigdy nie miały styczności z techniką szydełkowania.

Przedstawione projekty są proste w wykonaniu, a dzięki zdjęciom i opisom krok po kroku każdy czytelnik jest w stanie je wykonać.

Poszczególne rodzaje włóczek mają opisane w tabelkach wady i zalety; jest to przedstawione w  dość czytelny sposób.

Autorki prowadzą nas przez wybór najpotrzebniejszych szydełek i innych narzędzi pasmanteryjnych, które będą nam potrzebne w wykonywaniu robótek.

Taki poradnik nie mógłby się obyć bez opisu podstawowych splotów szydełkowych, takich jak łańcuszek, półsłupek, słupek i kilka innych, których naukę ułatwiają ilustracje i opisy krok po kroku.

Jest również tutaj zaprezentowane szydełkowanie  po okręgu, dzięki któremu będziemy mogli wykonać np. kapelusz.

Natomiast tym , co mnie tutaj najbardziej zaciekawiło to  krótki poradnik jak wykonać  wlasną upcyklingową włóczkę z nie noszonych już ubrań.

Książka jest poradnikiem dla nastolatek. Myślę jednak, że również starsze osoby, zainteresowane tą tematyką chętnie sięgną po tę publikację.