Sto niekonwencjonalnych strategii. Zasady sztuki wojennej

Wojownik wielkiego biznesu Strategie, które poprowadzą Cię do bezwarunkowego zwycięstwa Techniki manipulowania, dezorientowania i pokonywania przeciwnika Zasady, które dadzą Ci siłę, pewność siebie i przewagę nad wrogiem Intrygująca pozycja, kolejne okno, przez które możemy spojrzeć na świat chińskiej filozofii i myśli wojskowej. Gdy Państwo Środka na stałe zajmie miejsce wśród światowych superpotęg, znaczenie starożytnych traktatów z pewnością wzrośnie
"Foreign Affairs" (opiniotwórczy amerykański dwumiesięcznik)

Kodeks wyrafinowanych taktyk

Podobnie jak bestseller Sztuka wojny, również Sto niekonwencjonalnych strategii. Zasady sztuki wojennej jest dziełem ponadczasowym i uniwersalnym, znajdującym oddźwięk w różnego rodzaju kręgach kulturowych. Ów podręcznik taktyki, oparty na klasycznych chińskich traktatach wojskowych, to ekspresyjny spis strategii, które równie dobrze sprawdzają się na polu walki, co w biznesie, relacjach międzyludzkich i naszym codziennym życiu.

Poznaj kodeks zwycięskiego wojownika i rozważ nowe, niekonwencjonalne strategie. Chcesz wiedzieć, jak odnosić "pokojowe zwycięstwa" na każdym polu swojego życia? Zastrasz przeciwnika, pokrzyżuj jego plany, zamanifestuj swoją siłę, manipuluj sprzymierzeńcami wroga i nieustannie wprowadzaj go w błąd! Twój zdezorientowany przeciwnik będzie musiał przygotować się na wszystkie ewentualności, a skoro nie odkryje Twoich słabych punktów, z czasem zostanie zmuszony do rezygnacji z zaplanowanych działań. Jak dokonać tej sztuki, dowiesz się właśnie z obowiązkowego podręcznika każdego zwycięzcy!

Sztuka zawierania korzystnych sojuszy. Najlepsze taktyki ofensywne i obronne. Znaczenie prowokacji. Przygotowanie się do nierównej walki. Techniki prowadzenia negocjacji pokojowych.

Informacje dodatkowe o Sto niekonwencjonalnych strategii. Zasady sztuki wojennej:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2009-07-27