Egzaminy LCCI English for Business są egzaminami z zakresu specjalistycznego języka angielskiego, których celem jest sprawdzenie umiejętności posługiwania się angielskim w mowie i w piśmie w międzynarodowym biznesie. Certyfikaty LCCI English for Business są postrzegane przez firmy, korporacje i instytucje na całym świecie jako obiektywne i rzetelne potwierdzenie umiejętności w zakresie biznesowego języka angielskiego. Każdego roku 250 000 osób na świecie decyduje się zdobyć kwalifikacje potwierdzone przez Centrum LCCI, wiedząc, że może im to pomóc w dalszej karierze zawodowej. Certyfikaty LCCI są poszukiwanymi kwalifikacjami w dziedzinie finansów, marketingu, obsługi klienta, biznesu i administracji. Londyńska Izba Handlowo-Przemysłowa (LCCI) to instytucja egzaminacyjna, która oferuje egzaminy w 8500 licencjonowanych centrach egzaminacyjnych w 125 krajach, w tym w Polsce.

Książka przygotowuje do zdania egzaminu LCCI English for Business na poziomie Level 2, 3 oraz 4. Dzięki Certyfikatowi English for Business studenci mogą uczestniczyć w międzynarodowych programach wymiany studentów, a absolwenci i specjaliści zdobyć wymarzoną pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od zdających wymagana jest przede wszystkim umiejętność precyzyjnego zrozumienia tekstu, formułowania wypowiedzi pisemnych, opracowania różnych form korespondencji biznesowej, handlowej i służbowej (m.in. formalnego listu, raportu, memo, ulotki, artykułu, etc.) oraz biegłego posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim z zakresu biznesu, ekonomii, marketingu oraz zarządzania. Materiał zawarty w książce obejmuje wszystkie te zagadnienia. Do książki jest dołączony gratisowy plik mp3 z nagraniami dokonanymi przez native speakera.

***

Alicja Fandrejewska - filolog i anglistka z tytułem doktora, specjalistka w dziedzinie nauczania specjalistycznego języka obcego z dziedziny biznesu, ekonomii, prawa i finansów. Współpracuje z renomowanymi uczelniami wyższymi, m.in. z Lingwistyczną Szkołą Wyższą w Warszawie i Akademią Leona Koźmińskiego prowadząc zajęcia z zakresu Business English, korespondencji służbowej i handlowej oraz języka prezentacji i negocjacji w języku angielskim.

Zofia M. Patoka - anglistka z tytułem magistra, nauczyciel akademicki, autorka wielu podręczników do nauki języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu języka fachowego, w tym języka biznesu, tłumacz, w tym tłumacz przysięgły, z wieloletnim doświadczeniem.

Informacje dodatkowe o Success in Business, Success in Life. Przygotuj się do Międzynarodowego Egzaminu Kwalifikacyjnego Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (LCCI) z angielskiego języka biznesowego English for Business:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2018-09-21
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 9788375619348

Kup książkę Success in Business, Success in Life. Przygotuj się do Międzynarodowego Egzaminu Kwalifikacyjnego Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (LCCI) z angielskiego języka biznesowego English for Business

Success in Business, Success in Life. Przygotuj się do Międzynarodowego Egzaminu Kwalifikacyjnego Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (LCCI) z angielskiego języka biznesowego English for Business - opinie o książce

Alicja Fandrejewska0
Okładka ksiązki - Angielski w marketingu, promocji i reklamie. Insights into Marketing Vocabulary Learn, Manage, and Create

Książka służy doskonaleniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim w życiu zawodowym. Przeznaczona jest zarówno dla osób już aktywnych na...

Alicja Fandrejewska0
Okładka ksiązki - We Are the World English for the Intellectually and Professionally Active. From the Labour Market of the Future to Mass Media and Popular Culture. Explore the World of Contemporary English

Zaletą i zarazem cechą charakterystyczną podręcznika "We Are the World" jest zasób słownictwa, jakiego nie nabędzie uczestnik typowego kursu językowego...