Superblok Wiosna

Wielki zbiór zabaw edukacyjnych i kolorowanek związanych z wiosną. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie: młodsze będzie kolorować ilustracje i rysować szlaczki, starsze może uczyć się czytania i pisania, rozwiązując rebusy czy uzupełniając podpisy do ilustracji.Superblok Wiosna to blok edukacyjny zawierający różnorodne ćwiczenia i ilustracje do kolorowania związane z szeroko pojętą tematyką wiosenną.Zadania i ilustracje dotyczą wielu wiosennych zagadnień: kalendarza, oznak wiosny w przyrodzie, wiosennych prac w polu i ogrodzie, nowalijek, świąt wielkanocnych, Dnia Matki, wiosennych zabaw.W Superbloku znaleźć można zabawy rozwijające następujące umiejętności:? pisanie ? uzupełnianie wyrazów, rebusy, wykreślanki, dobieranie podpisów do ilustracji;? rysowanie ? kolorowanie obrazków, dorysowywanie brakujących elementów, rysowanie szlaczków według wzoru, łączenie punktów;? liczenie ? dodawanie i odejmowanie, liczenie przedmiotów, zwierząt, kwiatów i innych elementów;? myślenie ? dobieranie elementów do układanki, rozwiązywanie zadań logicznych, układanie obrazków w historyjkę, znajdowanie różnic między obrazkami.

Informacje dodatkowe o Superblok Wiosna:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Promocja"
Data wydania: b.d

Kup książkę Superblok Wiosna