SuperZielone. 60 przepisów na przepyszne, odchudzające soki dodające energii

Szczupło, olśniewająco, szybko... Zacznij metamorfozę swojego życia już teraz!

Kiedy Sally Obermeder wygrała walkę z rzadką i agresywną postacią raka piersi, zdecydowała się odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem. Poprzez jedną prostą zmianę - przejście na SuperZielony styl życia i picie smoothies, zielonych soków i koktajli w dużych ilościach - straciła ponad 15 kilogramów. Nie tylko odzyskała zdrowie, ale jej skóra nabrała blasku, a poziom energii wzrósł i poczuła się nareszcie lekko, zdrowo i szczęśliwie.

Swoim doświadczeniem w przyzwyczajaniu się do zdrowej diety i zielonych soków dzieli się w książce Super Zielone, proponując czytelnikom 60 przepisów na harmonijnie skomponowane, przepyszne napoje, które pomagają powstrzymać ochotę na niezdrowe słodycze, odmładzają i dodają energii. W poradniku znajdziesz:

- Podstawy organizacji kuchni i łączenia zdrowych produktów w koktajlach i smoothies.

- Banalnie proste w wykonaniu przepisy na smoothies, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

- Niebanalne pomysły na połączenia smaków i aromatów, które odkrywają nowe przestrzenie przed tymi, którzy już zaczęli swoją przygodę z zielonymi napojami.

- Inspirujące receptury koktajli z rukoli, awokado, z nasionami chia, mango, melonami zachęcające do samodzielnego ich przyrządzania i komponowania własnych ulubionych połączeń.

- Genialnie proste przepisy na smoothies, które wspomagają detoks i odmładzają skórę.

Rzuć wszystko, przestań szukać wymówek i właśnie teraz rozpocznij swoją drogę do utraty wagi i lepszego zdrowia.

Informacje dodatkowe o SuperZielone. 60 przepisów na przepyszne, odchudzające soki dodające energii:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-07-08
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę SuperZielone. 60 przepisów na przepyszne, odchudzające soki dodające energii

SuperZielone. 60 przepisów na przepyszne, odchudzające soki dodające energii - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sheti
Sheti
Przeczytane:2016-10-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Moda na smoothies trwa! Zwłaszcza na te zielone, które większość sceptycznych osób obrzydzają, ale Ci, którzy spróbowali ich choć raz, w dużej mierze popadli w smakowy obłęd! Tak, zmiksowany szpinak, jarmuż, sałata, kiełki - to może być pyszne! A dodatkowo zdrowe i odżywcze. Smoothies i koktajle mogą spokojnie zastąpić jakiś posiłek, chociażby śniadanie - to idealny zastrzyk energii z samego rana. Przekonały się o tym autorki książki "Super Zielone", Sally Obermeder i Maha Koraiem. Przede wszystkim musicie wiedzieć, że ta książka to praktycznie same przepisy. Oczywiście mamy tutaj krótki, bardzo krótki wstęp, w którym znajdują się informacje o tym, czego potrzebujemy do przygotowywania smoothies - a raczej nie jest to nic skomplikowanego, bo wystarczy dobry blender; oraz spis produktów, które możemy do naszych koktajli dodawać - oczywiście nie chodzi tutaj o owoce i warzywa, bo to jest oczywiste, ale są to dodatkowe elementy smakowe, takie słodziki czy kakao, bądź suplementy, przyprawy i oleje, które zwiększają wartości odżywcze, stopień przyswajalności witamin oraz czasami walory smakowe. Drugi rozdział to najczęściej zadawane w tym temacie pytania - są przeróżne, a odpowiedzi są krótkie i zwięzłe, ale zawierają w sobie całą potrzebną kwintesencję. Jak już wspomniałam, największą część tej książki, praktycznie całą, zajmują przepisy. Autorki ułożyły je w bardzo fajnej kolejności, bowiem w kolejnych rozdziałach znajdziemy smoothies o różnych właściwościach. Na pierwszy ogień idą te uniwersalne, proste w przygotowaniu, zapewniające poprawę wyglądu skóry, poprawę samopoczucia czy niosące ze sobą wiele innych korzyści. Kolejny rozdział to ,,Szybkie i świeże", czego chyba nie muszę wyjaśniać. Piąty rozdział ucieszy wszystkich, którzy dbają o formę - ,,Zadbajmy o sylwetkę", tak brzmi jego tytuł. To w dużej mierze przepisy na smoothies przyspieszające przemianę materii i podkręcające metabolizm. Następnie otrzymujemy jeszcze przepisy na smoothies z przewagą warzyw, takie specjalne dla małych smakoszy oraz bardziej deserowe, bo z dodatkiem słodyczy. "Super Zielone" to genialnie wydana książka! Przejrzysta, kolorowa, pobudzająca kubki smakowe i zachęcająca do jak najszybszego skorzystania z blendera. Jest tu całe mnóstwo pysznych i różnorodnych przepisów, które z pewnością wypróbuję. Piękna oprawa i piękne zdjęcia to jedno, ale ta książka po prostu inspiruje! Zielone smoothies są stałym elementem mojej diety, ale zawsze szukam nowych rozwiązań, a tutaj ich nie brakuje. Zdecydowanie polecam każdemu, naprawdę każdemu - wprowadzenie takich przepisów do swojego życia to łatwy i szybki sposób na poprawę zdrowia, kondycji oraz samopoczucia. To genialny zastrzyk energii i witamin, którego w okresie jesienno-zimowym z pewnością potrzebujemy! www.booekaterreality.blogspot.com
Avatar użytkownika - vicky222
vicky222