Świat według Joan

Pełne humoru i mądrości spojrzenie na świat Joan Collins, niezapomnianej Alexis z Dynastii – międzynarodowej ikony kina i stylu. W książce „Świat według Joan Collins” porusza tematy bliskie kobiecemu sercu, dzieli się życiowym doświadczeniem z typowym dla siebie poczuciem humoru i mądrością. Komentuje współczesny styl życia, plotkuje o mężczyznach, dzieli się przemyśleniami na temat mody, rodziny, upływu lat i instytucji małżeństwa. Erudytka, uczciwa i szczera w osądach – to Joan Collins w najlepszym wydaniu.

Joan Collins wystąpiła w sześćdziesięciu filmach i wielu serialach telewizyjnych, w tym kultowym serialu Dynastia. Napisane przez nią książki sprzedały się w nakładach ponad 50 milionów egzemplarzy w 30 językach na całym świecie.

Informacje dodatkowe o Świat według Joan:

Świat według Joan - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2017-01-08, Ocena: 4, Przeczytałam, Do sprzedania,
Nigdy bym nie przypuszczała, że Joan Collins posiada tak świetne pióro! Jej teksty są pełne soczystego humoru, mądrości i polotu. Mądrze i ciekawie daje nam wskazówki dotyczące wielu dziedzin życia- stylu, manier, urody. Czyta się naprawde świetnie, podczas lektury w żaden sposób nie odczuwa się różnicy materialnej pomiędzy sobą- zwykłą kobietą a Joan- wielką gwiazdą i milionerką. Czytając , czułam się tak, jakbym rozmawiała ze swoją najlepszą przyjaciółką. Mimo olśniewającej urody, Joan Collins ( nie ważne, że ma ponad dobre 60 lat) posiada wielkie pokłady życiowej mądrości, jestem naprawdę zachwycona. Oceniam na mocną, porządną 4.
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2014-12-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
,,Świat według Joan" to pakiet rozpraw komentujących współczesny styl życia. Zawierający przemyślenia na temat mężczyzn, małżeństwa, rodziny, mody i upływu lat. Pozwalający na oderwanie od rzeczywistości i odpoczynek po ciężkim dniu, a jednocześnie pobudzający do refleksji i przemyśleń. Ta publikacja nie tylko pozwala zajrzeć za ścianę iluzji, jaką jest medialna kreacja Joan Collins, ale także poznać jej śmiałe i szczere poglądy. Polecam.