reklama

Światło i mrok

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-02-15
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366730410
Liczba stron: 304

Tom 2 cyklu Trylogia lwowska

Ocena: 5 (4 głosów)

Lwów, początek XX wieku. Czy młoda hrabianka przechytrzy wszystkich i ucieknie sprzed ołtarza?

Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipińskiej i upartego pułkownika Michała Dukajskiego. Dziewczyna nie ma zamiaru  poddawać się woli narzeczonego. Przegrywa jednak tę bitwę z przystojnym oficerem i przyjmuje jego oświadczyny, ale cicha wojna nadal trwa… Myśli Anny zajmuje nie tylko uprzykrzanie życia Michałowi, ale przede wszystkim chęć doprowadzenia do małżeństwa brata i przyjaciółki. Czy Anna zrealizuje swoje zamiary? A może los znowu pokrzyżuje jej plany i będzie musiała zawrzeć pakt z diabłem? Zderzenie dwóch silnych osobowości i dwóch różnych światów – tu musi zaiskrzyć!

To kolejna podróż z autorką do magicznego Lwowa z początku XX wieku i świata wyższych sfer, pełnego intryg i tajemnic. Sięgnij po drugi tom doskonałego romansu historycznego Joanny Wtulich!

Tagi: obyczajowe historyczne

Kup książkę Światło i mrok

REKLAMA

Zobacz także

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Światło i mrok

Początek nie był badzo zachywcajacy, ale jak już się wciągnęłam nie mogłam się od nieh oderwać. Nie mogę się doczekac kolejnej części, bo koniec tej cześci zostawił zagadkę jak postąpi Anna. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Widziałam, że ma słabe oceny, ale ja się z nimi zgodzić niemogę. Jak dla mnie jest fantastyczna. Czytałam ją z wypiekami na policzkach. Anna i Michał jak zwykle darli koty, ale coś zaczęło się w ich relacjach zmieniać. Bylo śmiesznie, wzuszajaco i chociaż czasami denerwowało mnie zachowanie Anny to książkę połknęłam w niecałą dobę. 

Link do opinii
Inne książki autora
Ćma
Joanna Wtulich 0
Okładka ksiązki - Ćma

Ewa ma wszystko. Kochającego męża, córkę i pasjonującą pracę, w której odnosi sukcesy. Wydaje się kobietą spełnioną, mimo to rozpaczliwie...

Ogień i lód
Joanna Wtulich 0
Okładka ksiązki - Ogień i lód

Lwów, początek XX wieku. Młodziutka hrabianka Anna Lipińska, która debiutuje na salonach, zwraca uwagę pułkownika Michała Dukajskiego. Śmiałej...

Zobacz wszystkie książki tego autora