安iat這 i mrok

Tom 2 cyklu Trylogia lwowska
Ocena: 5 (7 g這s闚)

Lwów, pocz徠ek XX wieku. Czy m這da hrabianka przechytrzy wszystkich i ucieknie sprzed o速arza?

Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipi雟kiej i upartego pu趾ownika Micha豉 Dukajskiego. Dziewczyna nie ma zamiaru  poddawa si woli narzeczonego. Przegrywa jednak t bitw z przystojnym oficerem i przyjmuje jego o鈍iadczyny, ale cicha wojna nadal trwa… My郵i Anny zajmuje nie tylko uprzykrzanie 篡cia Micha這wi, ale przede wszystkim ch耩 doprowadzenia do ma鹵e雟twa brata i przyjació趾i. Czy Anna zrealizuje swoje zamiary? A mo瞠 los znowu pokrzy簑je jej plany i b璠zie musia豉 zawrze pakt z diab貫m? Zderzenie dwóch silnych osobowo軼i i dwóch ró積ych 鈍iatów – tu musi zaiskrzy!

To kolejna podró z autork do magicznego Lwowa z pocz徠ku XX wieku i 鈍iata wy窺zych sfer, pe軟ego intryg i tajemnic. Si璕nij po drugi tom doskona貫go romansu historycznego Joanny Wtulich!

Informacje dodatkowe o 安iat這 i mrok:

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-02-15

Tagi: obyczajowe historyczne

wi璚ej

POLECANA RECENZJA

Kup ksi捫k 安iat這 i mrok

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

安iat這 i mrok - opinie o ksi捫ce

安iat這 i.rok to drugi tom trylogii lwowskiej o Annie i Michale.

Bardzo ciekawa i lekka lektura.

Powie嗆 ukazuje Dalsze losy hrabianki Anny.

Mo瞠 nie powywa ale na pewno wci庵a i niejedna osob zaciekawi zw豉szcza mi這郾ik闚 romans闚 historycznych.

Pocz徠ek nie by badzo zachywcajacy, ale jak ju si wci庵n窸am nie mog豉m si od nieh oderwa. Nie mog si doczekac kolejnej cz窷ci, bo koniec tej cze軼i zostawi zagadk jak post徙i Anna.

Avatar u篡tkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 6, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2021,

Widzia豉m, 瞠 ma s豉be oceny, ale ja si z nimi zgodzi niemog. Jak dla mnie jest fantastyczna. Czyta豉m j z wypiekami na policzkach. Anna i Micha jak zwykle darli koty, ale co zacz窸o si w ich relacjach zmienia. Bylo 鄉iesznie, wzuszajaco i chocia czasami denerwowa這 mnie zachowanie Anny to ksi捫k po趾n窸am w nieca陰 dob.

Inne ksi捫ki autora
Ogie i l鏚
Joanna Wtulich0
Ok豉dka ksi您ki - Ogie i l鏚

Lwów, pocz徠ek XX wieku. M這dziutka hrabianka Anna Lipi雟ka, która debiutuje na salonach, zwraca uwag pu趾ownika Micha豉 Dukajskiego. 妃ia貫j...

Uciekinierka i u豉n
Joanna Wtulich 0
Ok豉dka ksi您ki - Uciekinierka i u豉n

Czasy kampanii napoleo雟kiej w Prusach Wschodnich. 卌ilie de Berier, tajemnicza Francuzka, szanta穎wana przez politycznych wrog闚 z Polski, pragnie odzyska...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Zagraj ze mn mi這嗆
Robert D. Fija趾owski ;
Zagraj ze mn mi這嗆
Kto tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Kto tak blisko
Serce nie siwieje