Światło i mrok

Tom 2 cyklu Trylogia lwowska

Lwów, początek XX wieku. Czy młoda hrabianka przechytrzy wszystkich i ucieknie sprzed ołtarza?

Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipińskiej i upartego pułkownika Michała Dukajskiego. Dziewczyna nie ma zamiaru  poddawać się woli narzeczonego. Przegrywa jednak tę bitwę z przystojnym oficerem i przyjmuje jego oświadczyny, ale cicha wojna nadal trwa… Myśli Anny zajmuje nie tylko uprzykrzanie życia Michałowi, ale przede wszystkim chęć doprowadzenia do małżeństwa brata i przyjaciółki. Czy Anna zrealizuje swoje zamiary? A może los znowu pokrzyżuje jej plany i będzie musiała zawrzeć pakt z diabłem? Zderzenie dwóch silnych osobowości i dwóch różnych światów – tu musi zaiskrzyć!

To kolejna podróż z autorką do magicznego Lwowa z początku XX wieku i świata wyższych sfer, pełnego intryg i tajemnic. Sięgnij po drugi tom doskonałego romansu historycznego Joanny Wtulich!

Informacje dodatkowe o Światło i mrok:

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-02-15

Tagi: obyczajowe historyczne

Kup książkę Światło i mrok

Światło i mrok - opinie o książce

Światło i.rok to drugi tom trylogii lwowskiej o Annie i Michale.

Bardzo ciekawa i lekka lektura.

Powieść ukazuje Dalsze losy hrabianki Anny.

Może nie powywa ale na pewno wciąga i niejedna osobę zaciekawi zwłaszcza miłośników romansów historycznych.

Początek nie był badzo zachywcajacy, ale jak już się wciągnęłam nie mogłam się od nieh oderwać. Nie mogę się doczekac kolejnej części, bo koniec tej cześci zostawił zagadkę jak postąpi Anna.

Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Widziałam, że ma słabe oceny, ale ja się z nimi zgodzić niemogę. Jak dla mnie jest fantastyczna. Czytałam ją z wypiekami na policzkach. Anna i Michał jak zwykle darli koty, ale coś zaczęło się w ich relacjach zmieniać. Bylo śmiesznie, wzuszajaco i chociaż czasami denerwowało mnie zachowanie Anny to książkę połknęłam w niecałą dobę.

Ogień i lód
Joanna Wtulich0
Okładka ksiązki - Ogień i lód

Lwów, początek XX wieku. Młodziutka hrabianka Anna Lipińska, która debiutuje na salonach, zwraca uwagę pułkownika Michała Dukajskiego. Śmiałej...

Brzask i zmierzch
Joanna Wtulich 0
Okładka ksiązki - Brzask i zmierzch

Lwów, początek XX wieku. Uczucie młodej hrabiny zostaje wystawione na próbę. Czy miłość pokona nienawiść? Wydawać by się mogło, że rozpaczliwa...