安it Zmierzchu

Wydawnictwo: Initium
Data wydania: 2012 (data przybli穎na)
Tytu orygina逝: Twilight's Dawn
J瞛yk orygina逝: Angielski
T逝maczenie: Monika Wyrwas-Wi郾iewska

Tom 9 cyklu Czarne Kamienie

Ocena: 5.27 (15 g這s闚)

"安it zmierzchu" to podobnie jak "Serce Kaeleer" zbiór czterech opowiada uzupe軟iaj帷ych nasz wiedz o zdarzenia, które rozgrywaj si na kartach poszczególnych tomów sagi "Czarnych Kamieni". Dowiemy si mi璠zy innymi, w jaki sposób Surreal i Rainier poradzili sobie z traum po tym, jak zostali podst瘼em uwi瞛ieni w Domu Strachów, jaki los spotka Falonara - niewiernego kochanka Surreal (którego posta zaznacza造 dot康 jedynie niejasne aluzje), poznamy tragiczny fina romansu Saetana z Sylvi, a tak瞠 zaskakuj帷 przysz這嗆 Daemona w czasach, kiedy i Czarownica, i Wielki Lord Piek豉 odeszli, zamieniaj帷 si w szepty w Ciemno軼i.

Kup ksi捫k 安it Zmierzchu

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - 安it Zmierzchu

Avatar u篡tkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 6, Przeczyta貫m, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Co wspania貫go, pozycja typu must have ;) zawsze lubi豉m wiedzie co spotka這 bohater闚 po happy endzie i w tej ksi捫ce w豉郾ie to dostajemy :)
Avatar u篡tkownika - eren_neko
eren_neko
Przeczytane:2012-01-31, Ocena: 6, Przeczyta豉m, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Zwie鎍zenie fantastycznej serii ksi捫ek. Wyja郾ia wiele element闚 i dopina histori na ostatni guzik.
Avatar u篡tkownika - andziagandzia
andziagandzia
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 6, Przeczyta豉m, Mam,
Avatar u篡tkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-05-13, Ocena: 6, Przeczyta豉m, fantastyka, SF,
Zbi鏎 czterech opowiada ko鎍z帷ych prawdopodobnie seri Czarnych Kamieni. Pierwsza cz窷 obraca si dooko豉 鈍i徠, gdy Surreal i Rainier lecz si po traumie domu strach闚. Druga cz窷 dotyczy Falonara, kt鏎y chcia przej望 w豉dz za Lucivara i jednocze郾ie go zabi. Trzecia dotyczy Sylvii i ataku demona na jej rodzin, gdy wybrali si w odwiedziny do kolegi jej syna oraz konsekwencje tej wizyty. Czwarta za dzieje Daemona kilka lat po 鄉ierci Jaenelle oraz po kilku latach jego ojca.
Avatar u篡tkownika - AlopexLagopus
redaktor
Przeczytane:2016-02-10, Ocena: 2, Przeczyta貫m,
Avatar u篡tkownika - Luciria
Luciria
Przeczytane:2015-11-04, Ocena: 6, Przeczyta豉m, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Inne ksi捫ki autora
Niewidzialny Pier軼ie
Anne Bishop0
Ok豉dka ksi您ki - Niewidzialny Pier軼ie

Kiedy Jaenelle Angelline szuka豉 sposobu, jak ochroni Krwawych z Królestwa Kaeleer przed uderzeniem w豉snej Hebanowej mocy, Daemon Sadi opowiedzia...

Naznaczona
Anne Bishop0
Ok豉dka ksi您ki - Naznaczona

Przez wieki Inni i ludzie 篡li obok siebie, ale stosunki mi璠zy nimi by造 napi皻e. Gdy jednak ludzko嗆 przekroczy豉 pewne granice, Inni musz zadecydowa...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
Holly