Symfonia zwierząt

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2020-09-02
Tytuł oryginału: The Wild Symphony

Niezwykła książka - do czytania i słuchania jednocześnie!

Dan Brown, autor międzynarodowych bestsellerów, debiutuje jako twórca literatury dla dzieci i jako kompozytor! Tekstowi towarzyszy skomponowana przez niego muzyka.

Maestro Mysz, z batutą w ręku, zabiera czytelników w odwiedziny do różnych zwierząt. Spotyka między innymi gepardy, kangury, słonie i płetwale błękitne. Każde spotkanie niesie ważne przesłanie dla czytelnika. Dodatkowo, w ilustracjach autor ukrył zaszyfrowaną wiadomość.

Podczas czytania książki będzie można słuchać muzyki przy pomocy darmowej, interaktywnej aplikacji, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną.

By cieszyć się znakomitymi melodiami, wystarczy przytrzymać kamerę urządzenia mobilnego nad daną stroną.

Aplikacja będzie dostępna poprzez stronę wildsymphony.com lub QR kod zamieszczony w książce.

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Symfonia zwierząt

Opinie o książce - Symfonia zwierząt

Origin
Dan Brown0
Okładka ksiązki - Origin

Robert Langdon, Harvard professor of symbology and religious iconology, arrives at the Guggenheim Museum Bilbao to attend the unveiling of an astonishing...

Początek
Dan Brown0
Okładka ksiązki - Początek

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli, przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Tam przemierza ulice Madrytu, Barcelony...

Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska