Syn zakonnicy

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2018-05-15
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7835-659-2
Liczba stron: 400
Dodał/a książkę: Sławomir Krempa

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Historia fikcyjna, dla której inspiracją były wydarzenia, które mogły mieć miejsce w rzeczywistości. Zakazana miłość z czasów wojny, między oficerem niemieckim i siostrą zakonną. Owocem tego związku jest dziecko, które po latach dowiaduje się prawdy o swoich rodzicach i próbuje odzyskać tożsamość, jednak wciąż napotyka na mur milczenia. Kluczem do rozwiązania zagadki jest pamiętnik zakonnicy, który pisała przez niemal całe życie, a który po jej śmierci znika w tajemniczych okolicznościach. Komu zależy na tym, by człowiek będący owocem trudnej i niespełnionej miłości nigdy nie poznał prawdy? Czy ma to związek z ogromnym majątkiem? Co kierowało rodzicami, którzy oddali własne dziecko pod opiekę obcych ludzi? Czy zdołali odkupić swoją winę? W tej opowieści nic nie jest czarno-białe ani oczywiste, a autorka kolejny raz prowadzi nas przez meandry ludzkiej duszy i trudnych życiowych wyborów.

Kup książkę Syn zakonnicy

Zobacz także

Opinie o książce - Syn zakonnicy

Avatar użytkownika - MonikaP
MonikaP
Przeczytane:2018-05-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Ależ się naczekałam, ależ miałam oczekiwania! Po świetnej sadze "Zemsta i przebaczenie", po rewelacyjnych von Beckach liczyłam na wielkie łał.
Niestety nic z tego. Bardzo mnie ta historia rozczarowała, wątek z przeszłości zupełnie się nie kleił, postaci, wg mnie, mało wiarygodne i niedopracowane. Szkoda, bo historia inspirowana faktami i zapowiadało się znakomicie.

Inne książki autora
Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści
Joanna Jax0
Okładka ksiązki - Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści

Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów Narodzin gniewu. Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie...

Długa droga do domu
Joanna Jax0
Okładka ksiązki - Długa droga do domu

Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym...

Reklamy