Szantaż

Patrycja Krzemińska jest cenioną w świecie celebrytów projektantką mody. Jej kreacje zdobią wszystkie ważniejsze uroczystości medialne. Pewnego dnia kobieta otrzymuje tajemniczą wiadomość. Stalker zna mroczny sekret z przeszłości Patrycji, który może zrujnować jej reputację. W dodatku nie zamierza przebierać w środkach, by ją zniszczyć, chyba że kobieta okaże mu bezwarunkowe posłuszeństwo. Zaczyna się mroczna gra, w której stawką okazuje się coś więcej niż tylko dobre imię projektantki.

W tym samym czasie dochodzi do zaginięcia męża Patrycji, a w jej życie wkracza przystojny prawnik, gotowy nieść pomoc i wsparcie. Niby niepowiązane ze sobą wydarzenia okazują się intrygą z drugim dnem.

Komu powinna zaufać Patrycja?

I czy namiętność może pokonać nienawiść?

Informacje dodatkowe o Szantaż:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-08-25

Tagi: Romans erotyczny bóg

Kup książkę Szantaż

„Moje serce spowija mrok. Zdejmiesz z niego zasłonę ciemności?”

Szantaż - opinie o książce

Szantaż książka z kategorii erotyka. Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale lubie raz na jakiś czas sięgnąć po coś innego niż zwykle czytam. Tym razem padło na autorkę, którą znam tylko z Instagrama i jej książkę kiedyś wygrałam. Jest to moje pierwsze spotkanie z panią Moniką.

Historia zaczyna się od poznania Patrycji, zdolnej projektantki, która ma dość spore problemy małżeńskie. Sam początek jest troszkę zawiły, ponieważ najpierw kobieta dowiaduje się że jej mąż zniknął. A ona dostaje dość dziwne wiadomości. Pierwotnie myśli że to gra jej meza a nie szantażysty. Ale gdy prawda wychodzi na jaw i trafia na orgie dla wysoko postawionych osób. Kobieta postanawia wyprzeć tę noc i wrócić do swojego życia. Niestety wtedy dowiaduje się że jej mąż jest przetrzymywany i torturowany. Patrycja mimo że się przejęła postanowiła wrócić do swojej pracy i wybić się na swoich kreacjach, dzięki znanej z show biznesu Natalii. Patrycja nie chce zostawić tę noc bez konsekwencji, postanawia pójść do adwokata. Tak poznaje Filipa. Wtedy zaczyna się cała przygoda. Nie będę dalej zdradzać przebiegu wydarzeń, polecam samemu się zapoznać z treścią i oceną tej przygody.
Pierwsze co mi się spodobało to wiadomo, że jest to erotyk ale nie było tam przesadzona ilość scen łóżkowych, które często są wciskane na siłę. To dla mnie duży plus, ponieważ książka dzięki temu jest ciekawa a nie wulgarna. Kolejny plus to historia mimo że dość przewidywalna nie była nudna. Akcja toczy się według ciekawego schematu, dzięki czemu dość szybko się czyta te książkę, nie jest męcząca. Polecam tę pozycję każdej osobie, która lubi erotyki, romanse czy obyczajówki. Myślę że jeżeli znowu będę chciała robić przerywnik od moich standardowych gatunków na pewno sięgnę po książki tej autorki.

Avatar użytkownika - Czytajka93
Czytajka93
Przeczytane:2022-05-12, Ocena: 5, Przeczytałam,

Dzisiaj pragnę przedstawić Wam powieść pt. "Szantaż" autorstwa @mmsuchar_autorka.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar

Lektura przedstawia świat mafii, orgii i stek mrocznych sekretów.

Patrycja Krzemińska mieszka w apartamencie, w Wilanowie, typowa bizneswoman, projektantka mody. Patrycji pomogła się wybić Natalia, znana producentka filmowa, córka biznesowego magnata i narzeczona Filipa.

Pewnego dnia Patrycja dostaje tajemniczą wiadomość "wiem co zrobiłaś". Czyżby ktoś znał jej sekret? Rozpoczyna się mroczna gra. Zostaje zwabiona do salonu, gdzie była nielegalna orgia. Zrozumiała, że cała ta gra to coś więcej niż tylko seksualna przygoda. - to zemsta! Twarz mężczyzny skrywała maska lwa. Ktoś próbuje zniszczyć ją i jej dobre imię. W tym samym czasie dochodzi do zaginięcia męża Patrycji, który również znał mroczny sekret. W życie Pati z pomocą wkracza przystojny prawnik Filip. Kim okaże się niebezpieczny mafioso i prawnik jednocześnie? Podobnie jak ona zostawił za sobą mroczną przeszłość. Pod maską bezwzględnego prawnika mafii skrywał duszę romantyka. Zamiast zemsty odnalazł miłość.

Jego żona Rebeca zmarła na udar, a może ktoś jej w tym pomógł? 8 lat temu stracił córeczkę Klarę, kto okaże się sprawcą? Kim okaże się Gustaw Łubiński ojciec Natalii? Co zawierał wisiorek - onyksowe serce? Jak zakończą się porachunki mafijne? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w lekturze 😉❤️.

Fabuła książki jest pełna mrocznych tajemnic, wydarzenia z pozoru niepowiązane układają się w całość. Dopełnieniem książki są dobrze napisane sceny erotyczne. Autorka @mmsuchar_autorka ukazuje nam doskonale świat miłości, smak zemsty, szantażu oraz ryzykownej gry, bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani, za co należą się 👏. Polecam 🔥

Avatar użytkownika - inthefuturelondo
inthefuturelondo
Przeczytane:2021-11-28,

W ciągu tego roku miałam już okazję zapoznać się bliżej z twórczością Moniki Magoskiej-Suchar. Jej Więzień namiętności bardzo przypadł mi do gustu, a historią, którą wówczas autorka przedstawiła na kartach swojej powieści, wciągnęła niesamowicie. Dlatego też chyba nikogo nie zdziwi fakt, jeśli napiszę, że postanowiłam poznać jej kolejną książką wydaną w wydawnictwie Jaguar. Szantaż przyciągnął mnie swoim opisem i bardzo chciałam sprawdzić, czy będzie to równie dobra książka, co poprzednia. Czy tak się stało? O tym opowiem niżej.

Patrycja to ceniona (zwłaszcza w świecie celebryckim) projektantka mody. Jej kreacje potrafią dodać blasku niejednym medialnym wydarzeniom. Pewnego dnia kobieta otrzymuje tajemniczą wiadomość - ktoś zna mroczną tajemnicę Patrycji i zamierza ją zaszantażować. W tym właśnie momencie rozpoczyna się gra, w której chodzi nie tylko o zniszczenie dobrego imienia projektantki... W tym samym czasie znika mąż kobiety, a do jej życia wkracza pewien piekielnie przystojny prawnik, gotów pomóc w każdej chwili. Jednak czy na pewno chodzi tylko o to? Kogo w tej grze powinna obdarować zaufaniem Patrycja?

Pozwólcie, że zacznę od głównej bohaterki powieści. Między mną a Patrycją niestety nie zaiskrzyło. Irytowała mnie, drażniła mnie jej naiwność i jawna głupota, którą wykazała się już na pierwszych stronach powieści. Jednocześnie odczuwam pewnego rodzaju podziw dla autorki, bo nawet tak denerwującą postać trzeba umieć przedstawić, a pani Monice się to naprawdę udało. Myślę, że gdyby Patrycja nie otrzymała tak drażniącego charakteru, mogłabym poczuć w stosunku do niej naprawdę dużą sympatię. No ale wyszło, jak wyszło, niestety.

Sam początek książki mnie zirytował, ale wiemy już, że to wina głównej bohaterki. Nie da się jednak tej powieści odmówić tego, że ciekawi ona od samego początku i sprawia, że mimo wszystko odczuwa się taką potrzebę poznania powodów, dla których Patrycja przeżywa to, co właśnie przeżywa. Piszę tak i jednocześnie całkowicie się z tym zgadzam, jednakże przez to, że mój czas był ograniczony, nie mogłam poświęcić tej powieści tyle uwagi, ile bym chciała. Przez to zdecydowanie ucierpiała sama książka - nie zżyłam się z tą historią, a momentami wręcz odczuwałam znudzenie. Dopiero przy połowie mogłam poświęcić jej całą swoją uwagę i – uwaga, zaskoczenie - całkowicie przepadła. Autorka wrzuciła mnie w wir przeróżnych wydarzeń, a ja rozumiałam coraz więcej. Żeby nie było, podobało mi się to.

Monika Magoska-Suchar ma bardzo dobre pióro i mimo wszystko podczas lektury czuć, że to nie jest pierwsza powieść autorki i że doskonale wie ona, w jakie nuty ma uderzyć, by wciągnąć swojego czytelnika. Tak, jak napisałam wyżej - druga połowa książki była rewelacyjna i sama nie wiem, kiedy przewijałam kolejne strony. Wątek sensacyjny okazał się strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie postawił wyżej tę powieść w moich oczach.

Szantaż to książka, która może nie wszystkim przypaść do gustu. Myślę, że warto jednak przebrnąć przez ten początek, bo na późniejszych stronach skrywa się prawdziwa petarda. Jeżeli lubicie gorące romanse, erotyki z wątkami sensacyjnymi, to myślę, że ta książka się może Wam spodobać.

💋🖤RECENZJA🖤💋

„Moje serce spowija mrok.Zdejmiesz z niego zasłonę ciemności?”

Patrycja jest znaną i cenioną projektantką unikatowych i wyjątkowych sukienek, a cała damska część warszawskiej śmietanki i nie tylko, nosi jej kreacje. Spełnione zawodowo, jednak nie spełniona seksualnie. Mąż uzależniony od hazardu, który nagle znika w niewyjaśnionych okolicznościach i dziwne wiadomości z nieznanych źródeł : „Wiem co zrobiłaś”, wpycha ją w ramiona , niebezpiecznego, tajemniczego, gorącego i wyuzdanego mężczyzny, kryjącego się pod pseudonimem „Lew” i będącego właścicielem, nieprzyzwoitej i luksusowymi oazy rozpusty, gdzie swoje seksualne fantazje spełnieniają ludzie z pierwszych stron gazet i nie tylko.

Patrycja, zmuszona do tej dziwnej, niemalże przerażającej relacji, odkrywa w sobie, tą część siebie, która rozbudza w niej skrywane fantazje i pragnienia, o których, sama nie miała pojęcia, a bycie poniewieraną przez Lwa, jest jednym z największych.
Okoliczności, równocześnie wpychają ją w ramiona zagadkowego prawnika, przystojnego, dupkowatego króla warszawskiej palestry. Kobieta uwięzione pomiędzy swoimi pragnieniami, dwoma niesamowicie pociągającymi ją mężczyznami, którzy chcą od niej całkiem czegoś innego, poddaje się temu co oferują jej obaj. Z jednej strony szantaż i niebezpieczeństwo, z drugiej ochrona, pomoc i atencja.

Który z nich okaże się być tym jedynym i jak relacje wpłynął na dramatyczne wydarzenie z przeszłości? Jakie konsekwencje poniosą wszyscy uczestnicy tej gry?
A przede wszystkim co wygra nienawiść nad miłością?Czy dobro nad złem?A może w tej sytuacji nie wszystko jest tylko czarne i białe, jak się wydawało od początku? Jedno jest pewne nie obejdzie się bez ofiar i strat.

Jest wyuzdanie jest niegrzecznie ale też pasjonująco emocjonująco i namiętnie.
Relacja tych dwojga bohaterów to istny majstersztyk pożądania i namiętności.
Mroczne tajemnice które skrywają oboje okazują się być tak bliskie a jednak tak dalekie.Nienawiść złość a jednocześnie w tym wszystkim rządzą i pociąg. Poza tym, jak jest pikantnie, mrocznie, gangstersko, luksusowo, a jeszcze dzieje się w stolicy to już mi się mega podoba:-)

Mój ulubiony wątek hate/love, bdsm i niesamowity przepych i bogactwo.To wszystko połączone z mafią, tajemnicami i bezwzględnością bohaterów, daje taki zestaw, który w książkach kocham najbardziej.

„Szantaż” to lektura obowiązkowa, dla każdej niegrzecznej dziewczynki,która skrycie marzy, by tak na moment ją ktoś zniewolił, sponiewierał, równocześnie stawiając na piedestale.

Gorąco polecam, zresztą jak każdą książkę Moniki :-)
Pięknie dziękuję wydawnictwu i autorce, za możliwość przeczytania i zrecenzowania tego cuda :-)

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-01-13, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

"Nie chcę już więcej być duchem, nie chcę mieć serca z kamienia. Pomóż mi wyrwać się z mroku."

@mmsuchar_autorka

Świat bywa skomplikowany, ludzie dwulicowi, przekupni i okrutni w dążeniu do własnego szczęścia. Patrycja była znakomitą projektantką mody, której życie osobiste praktycznie nie istniało. Zaniedbywana przez męża, szantażowana przez błąd z przeszłości. Choć nie pamiętała niczego, miała jedynie przebłyski, wierzyła, że odpowiadała za poważne przestępstwo z przed lat. Kiedy zaczęła dostawać tajemnicze wiadomości, wiedziała, że ktoś jeszcze doszedł do jej mrocznej tajemnicy. Znika jej mąż, a ona zostaje wplątana w tajemniczą, mroczną, niebezpieczną i nasyconą erotyzmem grę. Powinna uciekać, ale mrok zaczyna ją pochłaniać, pomocy szuka u najlepszego prawnika z polecenia. Filip ma dwie twarze. Jedna pomaga, ale nie za darmo, druga szuka zemsty i jest mroczniejsza od samego piekła. Gra, która właśnie się rozpoczęła będzie skomplikowana, spowita kłamstwami, tajemnicami i zawiła, a meta, upragnionym miejscem, w którym wygrani już chcieliby się znaleźć.

Cóż to była za niesamowita historia. O matko. Z początku czułam się chaotycznie i niepewnie, jednak z każdą kolejną stroną coraz bardziej pochłaniała mnie. Skomplikowana opowieść, która ma drugie dno. Patrycja nie spodziewała się, że jeszcze w jej życiu będą chwile, gdzie przeszłość upomni się o swoje zadośćuczynienie. Nie wiodła idealnego życia, choć jej kariera pięła się po szczeblach, prywatne życie opiaralo się na wiecznej kontroli i kłamstwach. Kiedy padnie ofiarą szantażu, jej świat zatrząśnie się. Tak jak strach przejmuje władzę, tak samo w jej życie wtargnie świeżość i coś, czego brakowało jej od dawna. Tajemniczy mężczyzna rozpali w niej ogień żądzy, otworzy oczy a strach sprawi, że będzie uważna ale nie rozważna. Gorący i zarazem niebezpieczny Filip będzie grał różne role, niczym najlepszy aktor. Oboje stali się pionkami w bardzo skomplikowanej grze, padli ofiarami kłamstw, wielkich pieniędzy, władzy i chciwości. Teraz krok po kroku będą ujawniali sekrety wznosząc znajomość na wysokie tory. Życie wisi na włosku. Szalona, namiętna, zakręcona i niesamowicie uzależniająca. Bardzo polecam

Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2021-11-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

?Recenzja?

Patrycja jest kobietą, która spełnia się zawodowo. Jest dobrze prosperującą projektantką mody cenioną w świecie celebrytów. Tego samego nie można powiedzieć o jej małżeństwie, które z dnia na dzień popada w coraz większy kryzys.

Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Mąż nie wraca do domu, a ona dostaje tajemniczy liścik, że słowami "Wiem, co zrobiłaś". Kilka słów sprawiło, że kobieta zastanawia się, co takiego zrobiła? Czy zniknięcie męża i liścik mają ze sobą jakieś powiązanie? Dla projektantki rozpoczyna się być albo nie być. Kto chce ją zniszczyć? Czy uda mu się osiągnąć zamierzony cel?

Patrycja szuka pomocy u pewnego prawnika, na którego widok nie jednej kobiecie podwyższa się temperatura. Czy mężczyzna pomoże jej w mrocznie grze o wszystko? Dla kobiety rozpoczyna się wyścig, z którego albo wyjdzie, albo odniesie porażkę. Która opcja okaże się poprawna?

Autorka w tej książce zestawiła se sobą mafię, tajemnice i intrygi. Coś, co lubię najbardziej, dlatego przeprawa przez historię była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Dziękuję kochana za książkę, która poruszyła moim światem. Czekam na kolejne nowości spod twojego pióra ?

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-11-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

Teraz już wiem co to za uczucie, kiedy w całym morzu to właśnie my znajdziemy prawdziwą perełkę:-) Taka właśnie jest dla mnie ta książka. Wkroczyłam w nią nie znając wcześniejszych pozycji autorki. Kiedy jednak czytałam zdanie za zdaniem coraz bardziej zaczęło do mnie dochodzić, że ,,dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie".
Tylko takie słowa przychodzą mi do głowy, kiedy nadszedł moment końca książki. Takie pozycje mogłabym czytać nieprzerwanie. Niemal od razu przeniosłam się do jej świata, gdzie gościły prześliczne suknie, zdobione cekinami i złotymi brylancikami. Niemal widziałam siebie, kiedy sama stałam tam i w wyobraźni mogłam przymierzyć jedną z sukien. Znalazłam tutaj magię dobrego serca, gdyż swój sukces Patrycja zawdzięcza pewnej kobiecie. To dzięki niej cały świat dowiedział się o cudotwórczyni projektującej najpiękniejsze suknie na świecie. Szkoda tylko, że sama projektantka w życiu prywatnym nie należy do szczęśliwych. Tak bardzo łaknęła ciepłoty i zbliżenia. Chciała, by jej dawny mąż powrócił. Wiedziała, że to wszytko spowodowane jest tym, że teraz ona była żywicielem rodziny. Jego ego najwyraźniej obraziło się na całego przesłaniając dawniejsze uczucie. Na dodatek nie wrócił na noc. Kiedy jednak dostarczono jej bukiet pięknych kwiatów, już zbierała swoje naiwne myśli, by po raz kolejny mu przebaczyć. Tylko, że liścik nie był od niego... Zamiast czułego wielbiciela uzyskała zastraszacza. Cała sceneria niemal zmienia się natychmiast, kiedy kobieta poznaje władcę seksualnych zachcianek. Wchodząc z nim w układ odkrywa tą część siebie, której nigdy nie znała. Zamiast płakać, kiedy jest poniewierana, ona czerpie z tego przyjemność. A żeby każdy czytający był usatysfakcjonowany, poznamy kolejnego mężczyznę, który pełni rolę wypełniacza po tym pierwszym. Dość ryzykowny układ, gdzie każdy może być na przegranej pozycji. Co w takim razie stało się z prześladowcą?
Oj działo się tu niemało powodując prawdziwy zawrót głowy. Tyle ekscytacji i doznań w tej wspaniałej pozycji! Czy można chcieć czegoś więcej?

Avatar użytkownika - mloda_mama_czyta
mloda_mama_czyta
Przeczytane:2021-09-06, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Szantaż" to najnowsza książka Pani Moniki! Zacznę od tego, że śledzę już dłuższy czas konta Autorki w social mediach i muszę przyznać, że od dawna korciło mnie, żeby zapoznać się z twórczością Autorki. Jej książki wywołują różne emocje i bywają też kontrowersyjne. Dlatego ogromnie dziękuję Wydawnictwu Jaguar, za danie mi szansy na recenzję tej książki!

Patrycja Krzemińska młoda projektantką mody, bardzo utalentowana, szyję swoje stroje dla celebrytów Warszawskich, jest w związku małżeńskim, jednak czuję się samotna i zaniedbana przez Męża. I nagle jej świat wywraca się o 180 stopni, a w jej życiu nagle pojawią się tyle emocji, że sama by tego lepiej nie wymyśliła. Dostaje anonimowy liścik "Wiem co zrobiłaś", a ona zaczyna zastanawiać się o co chodzi, i kto z nią pogrywa. To prowadzi ją do Lwa.. tajemniczego Lwa organizującego anonimowe imprezy dla celebrytów, polityków i osób na wysokich stanowiskach. Na szczęście poznaje też, bardzo przystojnego prawnika, który pomaga jej odnaleźć szantażystę.

Tylko czy, aby na pewno? Czy można ufać mężowi? Mężczyźnie poznanemu niedawno? I co tak naprawdę połączyło Patrycję z Lwem?

Musicie przeczytać książkę! Nie lubię nigdy zdradzać za wiele z fabuły. Opowiem o swoich odczuciach!

Książka niebanalna, znajdziecie tu miłość, zdradę, niegrzecznych chłopców, mafię, intrygę i namiętność!
Jestem pełna podziwu, bo nie jest to oklepana historia. Zawiera elementy ostatnio bardzo modne w literaturze, a jednak Autorka pięknie poprowadziła historię Patrycji! Nie można się tu nudzić, historia niesie nas przez strony książki a ta czyta się sama!
Polubiłam tych bohaterów! Zakończenie jak dla mnie idealne, nie wiem czy byłabym w stanie postąpić jak Pan Mecenas, jednak jak dla mnie postąpił słusznie.

Z największą przyjemnością sięgnę po inne tytuły Autorki.

Piękna okładka i ciekawy opis zapowiadał, że czas spędzony z tą książką nie będzie nudny. Mimo, że nie znałam jeszcze twórczości autorki ochoczo sięgnęłam po tę pozycję. Nie pomyliłam się, bo historia jaką tu poznałam okazała się istną bombą, która pochłonęła mnie od pierwszych zdań. Każde przeczytane słowo wzmagało moje napięcie i ciekawość, jak ta zagmatwana opowieść się skończy. Muszę przyznać, że zabiegi pisarki są genialne. Dawkowała nam szczątki informacji, nawet ujawniła, kto jest stalkerem, ale przywaliła petardą na zakończenie. Uwielbiam takie lektury, które nie pozwalają na odstawienie ich chociażby na chwilę, gdzie ciekawa fabuła porywa, a zwroty akcji zaskakują i powodują szybsze bicie serca.
Pani Monika fantastycznie pisze, jej bogate słownictwo i świetny styl oczarował mnie i spowodował, że książkę czytałam w ekspresowym tempie. To jak poprowadzona jest ta opowieść to dla mnie mistrzostwo świata. Po mimo, że jest to romans mafijny, to różni się w dużym stopniu od powieści, które do tej pory poznałam. Zdecydowanie temperaturę podgrzewały ogniste, pełne namiętności sceny seksu, które trochę mnie zawstydzały, śmiałymi i precyzyjnymi opisami.
Myślę, że chętnie poznacie losy Patrycji Krzemińskiej, która jest cenioną projektantką mody. Która nagle dostaje dziwne liściki z jednym zdaniem. Do tego jej mąż znika, więc kobieta szuka pomocy u znanego prawnika Filipa.
Co zrobi celebrytka, by jej tajemnica nie wyszła na jaw? Co chce ukryć przed światem? Kim tak naprawdę jest szantażysta i dlaczego uwziął się na Patrycji? Czy prawnik pomoże jej wyjść z kłopotów? Gdzie zaprowadzi ją ta podstępna gra?
Jestem zachwycona tą pozycją i chcę zachęcić do zaczytania się w tej historii. Jest to kawał świetnej lektury pełnej zawiłych zagadek, niedomówień, zaskakujących wątków i półświatka mafii. Postacie są wspaniałe wykreowane, charakterne, dwulicowe i zapadają w pamięć. Jeżeli udało mi się zachęcić was do czytania to niezwłocznie to uczyńcie. Na pewno przypadnie w wasze gusta czytelnicze ta książka. Ja ze swej strony gorąco polecam.
Dla autorki należą się ogromne brawa, gdyż powieść jaką napisała jest mistrzostwem świata.

Serca ze śniegu i płomieni
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Serca ze śniegu i płomieni

Mrok tej zimowej nocy może rozświetlić tylko miłość. Bianca Miller właśnie dowiedziała się o zdradzie męża. Zrozpaczona postanawia wybrać się do przyjaciółki...

Symfonia zmysłów (Tom 3). Maestro
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Symfonia zmysłów (Tom 3). Maestro

Dla zakazanego romansu z profesorem zaryzykowała wszystko. Czy było warto? Może się wydawać, że Stella popełniła największy błąd życia, a jej zaufanie...