Szary Domek

To piękna opowieść o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni, napisana i zilustrowana przez laureatki konkursu Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci.

Informacje dodatkowe o Szary Domek:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2015-11-30

Kup książkę Szary Domek

Szary Domek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-06-19, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bardzo się nam podobała ta opowieść. Często zdarza się, że szukając czegoś nie wiemy, że jest tuż obok :)
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2015-12-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Jako że sama brałam udział w konkursie Biedronki na bajkę dla dzieci i zgłosiłam swój utwór, zakupiłam książkę z sentymentu i dla wspomnień. Konkursu nie wygrałam i serdecznie gratuluję autorce. Książka jest cudowna, ponadzasowa i pięknie napisana. Opowieść o tytułowym Szarym Domku ma w sobie wiele magii i czyta się ją z zachwytem. Polecam bardzo gorąco.
Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2023-12-12, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2023,

Ciepła, sympatyczna, ubrana w uroczą oprawę graficzną opowieść o Szarym Domku, który zaprzyjaźnia się z Wiatrem i bardzo chciałby mieć mieszkańca - kogoś, o kogo mógłby dbać i kto dbałby o niego. Bez wahania polecam.

Cudowna i jeszcze raz absolutnie cudowna opowieść o śmiesznym domku który nie wiadomo skąd pojawił się na ulicy wietrznej i bardzo pragnął aby ktoś w nim zamieszkał, nie chciał być sam, marzył by mógł się kimś zaopiekować. Piękna opowieść o znaczeniu bliskości w naszym życiu. Książka dla dużych i małych. Dodatkowy plus za klimatyczne ilustracje.

Avatar użytkownika - krecikowa83
krecikowa83
Przeczytane:2018-01-30, Ocena: 6, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - KarenKa
KarenKa
Przeczytane:2016-02-25, Ocena: 5, Przeczytałam,
Zaginął Tygrys!
Katarzyna Szestak0
Okładka ksiązki - Zaginął Tygrys!

Seria „Już czytam” to książki do pierwszego samodzielnego czytania. Krótkie zdania, duże litery i wciągające historie - właśnie tyle...

Królowa śniegu
Katarzyna Szestak0
Okładka ksiązki - Królowa śniegu

Wyjątkowe, piękne wydanie klasycznych baśni w formie picturebooków! W zimowe wieczory razem z dzieckiem oglądajcie i czytajcie historie, które...