Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć

Ciężko jest traktować swoją dyrektorkę na poważnie, kiedy ma na sobie kostium jednorożca, prawda? Uwielbiam być w Szkole im. Św. Zgryzoty (czyli po portu Świętej Zgryzi). To nie jest zwykła szkoła. To zwariowane miejsce pełne oryginalnych osobowości. Mamy tutaj lekcje z umiejętności cyrkowych, piżamowe apele, lekcje budowania domków na drzewach i zwariowaną kozę o imieniu Miga. A co najlepsze, właśnie dowiedziałam się, że szkoła weźmie udział w konkursie filmów krótkometrażowych, a Lulu (nasza Dyrektorka) mianowała mnie REŻYSERKĄ!

Mam w głowie milion pomysłów, ale ciężko mi się skupić przez te ciągłe HAŁASY, ZGIEŁK i WARIACTWA. Nie wspominając już o DUCHU W OGRODZIE... Ale damy sobie radę, prawda?

Seria ,,Szkoła im. św. Zgryzoty" to pełna zwariowanego humoru, lekka, szybko czytająca się historia o jedenastoletniej dziewczynce Dani, która trafia do szkoły z internatem - Szkoły im. św. Zgryzoty. Jest to zwariowane miejsce pełne oryginalnych osobowości, w którym nie obowiązują żadne sztywne zasady, a zamiast zwykłych lekcji są . zajęcia z umiejętności cyrkowych czy budowania domków na drzewie. Początkowo niechętna dziewczynka z czasem dała szansę nowej szkole, zawiązała przyjaźnie i zaczęła świetnie się bawić.

Informacje dodatkowe o Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2018-09-19
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć - opinie o książce

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3
Karen McCombie0
Okładka ksiązki - Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3

Dani jest kompletnie zaskoczona, kiedy w Zgryzi pojawia się Arch, jej przyjaciel z rodzinnych stron. W dodatku chłopak zachowuje się bardzo dziwnie i wygląda...

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, kóz i zabłąkanych chłopców. Tom 1
Karen McCombie0
Okładka ksiązki - Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, kóz i zabłąkanych chłopców. Tom 1

Moja mama kocha zadki pingwinów bardziej niż mnie. Inaczej nigdy nie porzuciłaby mnie w starym internacie, sama wyruszając w misję badawczą na Antarktykę...