Szkoła psot. Magiczny piesek

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2014-05-21
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788328002944
Liczba stron: 136

Ocena: 0 (0 głosów)

Nawet w najśmielszych snach Frania nie sądziła, że jej najlepszym przyjacielem zostanie magiczny szczeniak.

Kiedy w czarodziejski sposób zjawia się Burza, owczarek staroangielski o ciemnoniebieskich oczach, Frani przechodzi tęsknota za domem. Nawet psia szkoła, do której muszą chodzić razem z Burzą, staje się magiczną przygodą!

Dowiedz się, gdzie jeszcze pojawi się Burza!

Magia trwa...

Kup książkę Szkoła psot. Magiczny piesek

Zobacz także

Opinie o książce - Szkoła psot. Magiczny piesek

Avatar użytkownika - planka1981
planka1981
Przeczytane:2015-10-26, Przeczytałem, 2015,
Inne książki autora
Magiczny królik. Czarodziejskie przygody
Sue Bentley0
Okładka ksiązki - Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska Magiczny Królik Czy umiesz sobie wyobrazić idealną...

Magiczny królik. Szkolne susy
Sue Bentley0
Okładka ksiązki - Magiczny królik. Szkolne susy

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki - Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem...