Szpital w dżungli. Peruwiańska misja

Dianne Drake - "Szpital w dżungli" Pewnej nocy Solaina znajduje na drodze rannego mężczyznę. Zabiera go ze sobą do swego domku na tropikalnej plaży. Okazuje się, że nieznajomy, który ma na imię David, jest lekarzem i właścicielem pobliskiego szpitala. Któregoś ranka David znika. Zauroczona nim Solaina rozpoczyna poszukiwania... Laura Iding - "Peruwiańska misja" Doktor Moriah Howe marzy, by stworzyć dom z kochającym mężem i gromadką dzieci. Niestety, spotyka głównie niedojrzałych mężczyzn, którzy boją się odpowiedzialności. Po kolejnym rozczarowaniu Moriah wyjeżdża do Peru, by w ramach misji medycznej nieść pomoc potrzebującym. Jednak los płata jej złośliwego figla: w jej zespole jest doktor Blake Powers. To on rok wcześniej porzucił ją bez słowa... Harlequin Enterprises, 2007

Informacje dodatkowe o Szpital w dżungli. Peruwiańska misja:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2007 (data przybliżona)

Kup książkę Szpital w dżungli. Peruwiańska misja

Szpital w dżungli. Peruwiańska misja - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2016-03-30, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie 2016-52 książki,
Szpital w dżungli 5 David kieruje szpitalem. w którym leczy rolników i innych ludzi bez ubezpieczenia, czasem dokumentów. A od pewnego czasu ktoś sabotuje szpital: kradzież karetki oraz zapasów oraz sprzętu medycznego, rozbita szyba w sali operacyjnej, a teraz ktoś strzelał do Davida i pobił go dotkliwie. Peruwiańska misja 4 Chirurdzy w szpitalu pomagają pacjentom noszącym na ciele ślady poparzeń, zdarzających się w Peru bardzo często. Ich przyczyną jest nafta, stosowana powszechnie w domowych kuchenkach. W takich to okolicznościach odradza się miłość Morian i Blake'a.