Sztuczna inteligencja o Bogu, wierze i Biblii. Rozmowy z chatbotem

Wejdź do świata, w którym duchowość spotyka się z technologią!

​Oto książka, która zabierze Cię w fascynującą podróż po świecie duchowości i technologii oraz pozwoli spojrzeć na sprawy wiary z nowej perspektywy. To zapis inspirujących rozmów Jarosława Jankowskiego z botem ChatGPT, dzięki którym odkryjesz, jak sztuczna inteligencja odpowiada na fundamentalne pytania dotyczące Boga, sensu życia i istnienia zła w świecie, jak interpretuje nauki głównych religii oraz jak analizuje życie i nauczanie Jezusa.

Chatbot wciela się w znane postacie z historii chrześcijaństwa, wyjaśnia wpływ typów osobowości na duchowe doświadczenia, omawia trudne fragmenty Biblii, a nawet prowadzi nabożeństwo! Prezentuje także swoje kreatywne możliwości, tworząc unikalne wiersze, przypowieści, psalmy oraz współczesne adaptacje historii biblijnych. Analizując duchowe drogi minionych pokoleń oraz wyzwania współczesności, rozważa możliwe scenariusze przyszłości.

​Wypowiedzi chatbota zaskakują, intrygują i otwierają nowe horyzonty. Bez względu na Twój światopogląd oraz stosunek do wiary ta książka z pewnością zaciekawi Cię i zainspiruje do głębokich refleksji.

Informacje dodatkowe o Sztuczna inteligencja o Bogu, wierze i Biblii. Rozmowy z chatbotem:

Wydawnictwo: Logos Media
Data wydania: 2023-08-01
Kategoria: Inne
ISBN: bd

Tagi: technologia bóg sztuczna inteligencja

Kup książkę Sztuczna inteligencja o Bogu, wierze i Biblii. Rozmowy z chatbotem

Kusza i łuk. Rzemiosło średniowieczne i współczesne
Jarosław Jankowski0
Okładka ksiązki - Kusza i łuk. Rzemiosło średniowieczne i współczesne

Książka ta stanowi kompendium na temat budowy, konstrukcji i użytkowania broni cięciwowej (zarówno historycznej, jak i współczesnej). Czytelnik znajdzie...

Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Jarosław Jankowski0
Okładka ksiązki - Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16

Sprawdź, kim jesteś Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego jeden człowiek świetnie sprawdza się w roli menedżera, inny zaś nie jest w stanie...