Sztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiem

Materiał zawiera informacje dotyczące przebycia drogi do wymiany zastawki serca. Od opowieści rodziców, jak wykryto wadę, aż do osiągnięć, które mam dzięki operacji. Niektóre osoby oczekujące na jakąkolwiek operację mają strach, a Ja mam nadzieję, że ten Twój strach złagodzę i zmotywuję cię do podjęcia decyzji z nią związaną. Pisałem opowieść dosyć długo ze względu na zbieranie informacji z podróży jakie miałem po operacji. Moim zdaniem zaczerpniesz to czego oczekujesz i czytając nie będziesz mieć chęci aby zostawić to na później tylko wciągnie Ciebie na tyle żeby przeczytać bez przerw. Opowieść nie jest długa i maksymalnie godzinę zajmie przeczytanie.

Informacje dodatkowe o Sztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiem :

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2024-01-05
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Sztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiem

Sztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiem - opinie o książce

Avatar użytkownika - asia_czyta_ksiaz
asia_czyta_ksiaz
Przeczytane:2024-04-11, Przeczytałam,

Kojarzycie Szalonego Karola z tik tok'a? Ja uwielbiałam go oglądać na poprawę humoru, niestety ale Bóg miał dla niego inny plan. Żadna śmierć influensera nie poruszyła mną tak jak właśnie tego chłopaka...

"Co Cię spotkało, Nas nie ominie. Ty jesteś już w domu, my jeszcze w gościnie"

~

Życie w internecie nie odzwierciedla tego z czym się borykamy na co dzień. Bardzo pozytywny, zawsze uśmiechnięty i pełen energii młody mężczyzna. Karol miał wrodzoną wadę serca. A jak wiemy z lekcji biologii i z własnego życia serce to najważniejszy organ naszego ciała.

~

Młody chłopak musiał przejść operację wstawienia sztucznej zastawki serca aby móc żyć i funkcjonować jak każdy z nas. Autor opowiada jak to się nie przejmował jako dziecko swoją choroba co doprowadziło do natychmiastowej operacji.

~

Książka porusza do łez, tym bardziej jak się ją czyta po śmierci tego wspaniałego chłopaka. W książce poruszał cały proces przygotowania do operacji jak również proces regeneracji. Fajnie, że chłopak mimo tak trudnych przeżyć nie poddał się i spełniał swoje pasje wspinaczkowe. Nie każdy zdrowy człowiek da radę zdobyć takie szczyty jak Karol po operacji serca.

~

Biografia jest naprawdę bardzo krótka ale ciekawa. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, a łzy ciekły mi po policzkach mimowolnie. Dodatkowym atutem są prywatne zdjęcia, niektóre z nich są dość nieprzyjemne zwłaszcza widok chłopaka po zabiegu.

~

Książka porusza naprawdę bardzo ważny ale trudny temat. Sprawdzi się idealnie dla osób, które mają w swoim otoczeniu osoby z wada serca, lub dla tych którzy sami czekają na taki zabieg. Biografia rozwiewa wszelkie wątpliwości związane z operacją.

~

Niestety zegar Karola przestał już dla nas bić ale pozostało nam wiele wspaniałych filmików na tik toku oraz ta wartościowa i wzruszająca książka. Lekturę polecam aby chociaż troszkę poznać sytuacje osób zmagających się chorobami serca.

Szalony Karol spoczywaj w pokoju [*]

Siemowit Zagubiony