Sięgnij po doświadczenie wielkiego przywódcy i wykorzystaj je w interesach i życiu osobistym * Zdefiniuj cel i osiągnij go * Wzbudzaj szacunek u ludzi * Naucz się delegować odpowiedzialnośćGenerał Douglas MacArthur przeszedł niemal do legendy jako wybitny strateg i przywódca. Od początku swojej kariery wykazywał niezwykłe zdolności przywódcze, reorganizując akademię w West Point, formując i szkoląc wojsko na Filipinach i dowodząc armią podczas drugiej wojny światowej oraz wojny w Korei. Będąc szefem sztabu, zmodernizował i zreorganizował całą amerykańską armię. Generał MacArthur należał do najbardziej uhonorowanych oficerów w USA, a Winston Churchill nazwał go najlepszym amerykańskim dowódcą podczas drugiej wojny światowej.Książka "Sztuka zwycięstwa. Istota strategii i przywództwa według generała Douglasa MacArthura" przedstawia postać generała Douglasa MacArthura oraz zasady strategii i przywództwa, którymi się kierował. Pokazuje, że prawdziwe przywództwo jest oparte na zasadach etycznych, wizji i fachowości. Przywódca bez tych cech nie osiągnie sukcesu. Ucząc się od generała MacArthura, poznajemy prawdziwe znaczenie słów "honor" i "lojalność", często zapominanych w dzisiejszym świecie. * Zrozumienie sytuacji * Wykorzystywanie wszystkich dostępnych środków * Kreowanie własnego wizerunku i dawanie przykładu innym * Sztuka przemawiania * Umiejętność realistycznego planowania * Delegowanie zadań na niższe szczeble * Rozwijanie relacji z ludźmiUcz się zwyciężania i zarządzania od jednego z najwybitniejszych strategów wszechczasów

Informacje dodatkowe o Sztuka zwycięstwa. Istota strategii i przywództwa według generała Douglasa MacArthura:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0023-X

Kup książkę Sztuka zwycięstwa. Istota strategii i przywództwa według generała Douglasa MacArthura

Sztuka zwycięstwa. Istota strategii i przywództwa według generała Douglasa MacArthura - opinie o książce