Tajemnica testamentu

Pewnego dnia córka pana Rudzika, statecznego ojca rodziny i księgowego z zawodu, przyprowadza do domu przypadkowo spotkanego na ulicy małego chłopca. Rozpoczynają się chaotyczne poszukiwania opiekunki Jasia, Zosi Stójkowskiej, która zniknęła w zagadkowy sposób. Czy ma to jakiś związek z tajemniczym testamentem jej dziadka? Trop wiedzie do znanej nadmorskiej miejscowości. Tam pan Rudzik, wciągnięty w zajęcia grupy psychotronicznej, ćwiczy bieg transowy, uczestniczy w niezwykłym seansie spirytystycznym. Na tym jednak nie koniec. Księgowy wpada w szpony międzynarodowej szajki przestępczej i… sytuacja zaczyna przybierać dramatyczny obrót. Czy pan Rudzik, stając przed największym w swoim życiu wyzwaniem, sprosta mu? I czy odnalezienie testamentu seniora Stójkowskiego przywróci spokój całej rodzinie? „Tajemnica testamentu” Elżbiety Olejnik to znakomita lektura dla każdego, kto jest znudzony codzienną szarzyzną i pragnie choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przeżyć przygodę na miarę super mana. Wartka fabuła, niespodziewane zwroty akcji, a także spora dawka humoru sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.

Informacje dodatkowe o Tajemnica testamentu:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2011-05-31
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-7506-790-3

Kup książkę Tajemnica testamentu

Tajemnica testamentu - opinie o książce

Avatar użytkownika - radex
radex
Przeczytane:2011-10-20, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Fajnie i humorystycznie napisany, lekki kryminał młodzieżowy