Tajemnice Emmy: początki

Trzydziestodwuletnia Emma jest kobietą wyzwoloną pod każdym względem, także w dziedzinie zmysłowości i obyczajowości. W związku z tym jej decyzja o ślubie z Davidem, szanowanym biznesmenem, budzi powszechne zdziwienie. Młoda para zamieszkuje w pięknym domu na przedmieściach i rozpoczyna szczęśliwe życie. Do czasu…

Emma bardzo szybko zaczyna mieć problemy z dochowaniem wierności mężowi. Nie tylko jest namiętna, nie tylko nie uznaje żadnych ograniczeń ani zahamowani, ale na dodatek jest obdarzona ogromną fantazją, która podsuwa jej najbardziej wymyślne sposoby zaspokajania seksualnych potrzeb. Pewnego dnia, opalając się w ogrodzie, poznaje osiemnastoletniego syna sąsiadów, i jej życie nabiera nowego sensu. Emma postanawia wprowadzić chłopca w świat nieskrępowanej rozkoszy. Będąc jego przewodniczką i opiekunką, wspina się na szczyty erotycznej pomysłowości, doznając przeżyć, których intensywność nawet ją wprawia w radosne zdumienie…

Pisząc „Tajemnice Emmy” całkowicie świadomie chciałam stworzyć powieść erotyczną, której główną bohaterką będzie silna, dominująca kobieta. Emma jest pewna siebie, inteligentna, niezależna i świadoma własnych potrzeb. Jest też ciekawa świata i nowych przeżyć, ale największą satysfakcję daje jej zaspokajanie potrzeb seksualnych w zupełnie zwyczajnych miejscach i okolicznościach: w domu, w pracy, wśród znajomych, pod czujnym okiem przyjaciół albo sąsiadów. Łamanie konwencji i wymykanie się schematom jest dla niej równie ważne jak samo seksualne połączenie. Natasha Walker

Informacje dodatkowe o Tajemnice Emmy: początki:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-02-06

Kup książkę Tajemnice Emmy: początki

Tajemnice Emmy: początki - opinie o książce

Avatar użytkownika - Alexxandra
Alexxandra
Przeczytane:2016-12-15, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2016, Posiadam,
W sumie nie umiem powiedzieć czemu sięgnęłam po książkę Natashy Walker "Tajemnice Emmy: Początki". Na pewno ze względu na to, że jest to powieść erotyczna, a w takowych ostatnio się zaczytuję. Na korzyść działała także okładka i opis. Emma to młoda i bardzo urodziwa kobieta, która z reguły wie, czego chce od życia. Pewna siebie, szczęśliwa mężatka. Co z pozoru wydaję nam się pięknym obrazkiem idealnej rodziny, tak naprawdę jest jednym wielkim kłamstwem. Niby Emma kocha swojego męża i nie jest jakoś szczególnie zaniedbywana. Jednak nie przeszkadzało jej to już w trzy miesiące po ślubie zdradzić swojego ukochanego z innym mężczyzną. Wszystko to zdarzyło się tylko dlatego, że kobieta ma dość specyficzne potrzeby. Lubi uprawiać seks i lubi to robić często. Krótko mówiąc, jest wiecznie niezaspokojona. Gdy przez płot z sąsiedniej posesji wpada piłka a zaraz za nią jej młody osiemnastoletni sąsiad Jason, w Emmie coś pęka. Leżąc na trawie i opalając się, wyobraża sobie, co mogłaby zrobić z tak młodym i niedoświadczonym kochankiem. Z dnia na dzień coraz bardziej go pragnie i zaczyna uwodzić. Do czego może doprowadzić jej zachowanie? Czy romans z niedoświadczonym nastolatkiem to dobry pomysł? Cała książka jest przesiąknięta seksem i bardzo mocnymi erotycznymi scenami. Budzą się we mnie pewne sprzeczności, niby jest to powieść z gatunku, który lubię, jednak porusza dość wrażliwy temat. Różnica wiekowa między bohaterami jest dość znacząca. Kobieta tak naprawdę bawi się uczuciami młodego chłopaka, który jest zdezorientowany całą sytuacją, ale poddaję się urokowi Emmy. Jest to krótka lektura, którą dosyć szybko się czyta. Mimo jakiś małych minusów to jednak jestem zadowolona po przeczytaniu tej pozycji i polecam miłośnikom takiej literatury.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-08-02, Mam,
Śmiała okładka, intrygujący opis... W celu zaspokojenia mojej ciekawości postanowiłem przeczytać tę książkę. O czym jest? Czy zaskakuje? Czy warto po nią sięgnąć? Emma Benson jest dojrzałą trzydziestodwuletnią kobietą. Jest żoną Davida, poważanego biznesmena. Kiedy postanowiła wyjść za mąż wszyscy byli zaskoczeni że Emma chce się ustatkować. To jednak nie to! Ona bardzo dobrze wie czego chce, uparcie dąży do zdobycia celu. Szuka w życiu mocnych wrażeń i nie ma co się oszukiwać... lubi seks i to ten wymyślny. Po ślubie okazało się, że David to za mało. Jej celem staje się osiemnastoletni syn sąsiadów Jason. To właśnie z nim chce zaspokoić swoje erotyczne fantazje i dzikie żądze jako ta bardziej doświadczona. Staje się jego przewodniczką po erotycznych szlakach i wprowadza go w jej wyuzdany świat rozkoszy. Jak skończy się ta historia? Czy romans Jasona z Emmą odbije się na jego dziewczynie? Od samego początku zdziwiła mnie psychika bohaterki, z którą wydawało się być coś nie tak. Jej całkowity brak moralności budzi zdumienie. Nocne uprawianie seksu z młodym kochankiem we własnym ogrodzie, gdzie obok w domu śpi mąż, za płotem mieszkają rodzice chłopaka nie jest dla niej niczym dziwnym i krępującym. Od początku ślubu odliczała dni do pierwszej zdrady. Jej perwersyjne fantazje i częste masturbacje wzbudzają w czytelniku odrazę. W tej powieści nie znajdziemy wzmianki o niczym innym niż o uniesieniach miłosnych. Emma pod wpływem swoich lekcji zmienia Jasona w taką samą nieokiełznaną bestię, jaką jest ona sama. Odkrywa on swoją ciemniejszą naturę. Zmienia się ze spokojnego chłopaka w odważnego, pewnego siebie don Juana, który myśli, że każda dziewczyna może być teraz jego. Fabuła ogranicza się do fantazji i stosunków Emmy. Poznajemy jej nowe doświadczenia, przez które ma się spełnić. Wszystko to jest jednak tanią podnietą, nie ma tu prawdziwej miłości. Książka jest dość odważna, autorka nie oszczędzała na dokładnych opisach i szczegółach. Brakuje tu głębszego wejścia w psychikę bohaterów. Język jest prosty, łatwy. Książkę czyta się w jeden wieczór. Po przeczytaniu książki odniosłem średnie wrażenie na jej temat, dlatego sięgnę po kontynuację. Jest to jena z najmocniejszych książek erotycznych, które trafiły do publikacji, więc sięgając po nią wiadomo, czego można się spodziewać.
Avatar użytkownika - ejotek
ejotek
Przeczytane:2016-02-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Książka jest typowym erotykiem, nie znajdziecie tutaj żadnej konkretnej akcji czy fabuły (niewiele się dzieje oprócz wydarzeń związanych z seksem), więc jeśli liczycie na taką to lepiej książkę odpuścić. W tym świecie liczy się tylko kto kogo gdzie dotykał, co mówił czy szeptał, gdzie gryzł albo kąsał. W tej pozycji nie brakuje scen, które jasno i wyraźnie udowodnią, że jest to erotyk. Zmieniają się miejsca i pozycje w jakich dane jest nam "podglądać" bohaterów i ich wzajemne igranie z ogniem. Ważną rolę ogrywa fakt, że to Emma jest nauczycielką a Jason uczniem, nieopierzonym i nieznającym tajników seksualnych igraszek. Z tego powodu to kobieta próbuje narzucać swoje warunki i rządzić młodszym kochankiem. Jednak czy zawsze on jej posłucha? Czy będzie potrafił się postawić i co z tego wyniknie? Pamiętam, że kiedy czytałam trzeci tom serii, narzekałam na zbyt dużą ilość wulgaryzmów. W tej książce nie jest ich dużo, nie raziły mnie, może dlatego że są to igraszki z prawiczkiem, który skupia się na innych doznaniach niż przekleństwa czy brzydkie wyrazy a Emma - na uczeniu. Jest to książka, która zawiera naprawdę sporo scen erotycznych, właściwie znaczna większość to mniejsze lub większe igraszki Emmy lub Emmy i Jasona. Czy warto po nią sięgnąć? Jeśli szukacie typowego erotyka, który ma Was odprężyć i spowodować lekkie mrowienie czy rumieniec to będzie odpowiednią lekturą. Nie jest to powieść wysokich lotów czy wybitnie wyróżniająca się, ale jest dobra i czasem miło jest poczytać o fantazjach i marzeniach seksualnych, które potrafią się urzeczywistnić. całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/02/natasha-walker-tajemnice-emmy-poczatki.html
Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94
Przeczytane:2013-12-04, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2013 , Mam, Ulubione,
Wzięłam się za tą książkę, bo mnie bardzo ciekawiła i dodatkowa czasem lubię poczytać coś takiego :) książka wręcz ocieka scenami erotycznymi,, wprowadzają w intymne życie bohaterki, która ma wybujane fantazje i przed niczym się nie hamuje. P prostu wprowadza je w życie. Książka pobudza zmysły. Zabieram sie za drugą część. Polecam :)
Avatar użytkownika - cyrysia
cyrysia
Przeczytane:2013-04-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2013 roku,

Nikogo już nie dziwi fakt, że literatura erotyczna przeżywa prawdziwy szał. Ja również uległam temu trendowi, dlatego kiedy w moje ręce wpadła książka ,,Tajemnice Emmy: Początki" Natashy Walker, nie wahałam się ani chwili, żeby dogłębniej poznać jej treść. Czy udało się autorce zabrać mnie w arkana seksualności? Zaraz do tego dojdziemy, a tymczasem kilka słów o fabule.

Emma Benson, to silna, zdecydowana i pewna siebie młoda mężatka. Jej życie erotyczne kwitnie niczym pączek różany, lecz dla nienasyconej nimfomanki, to ciągle za mało. Pewnego dnia Emma nawiązuje bliższe relacje z Jasonem, osiemnastoletnim, nieśmiałym sąsiadem. Zafascynowana młodym, niedoświadczonym chłopcem Benson postanawia go uwieść wprowadzając we wszelkie tajniki seksualnych praktyk. Czy osiągnie zamierzony cel? Jak dalej rozwinie się zmysłowa gra nauczycielki i jej ucznia?

,,Tajemnice Emmy: Początki", to bardzo kontrowersyjna powieść budząca szereg sprzecznych emocji. Do tej pory przeczytałam kilkanaście różnych erotyków, lecz żaden nie podziałał tak mocno na moją wyobraźnię, jak powyższa pozycja. Myślę, że przyczyna takiego stanu rzeczy tkwi w grzesznej relacji między trzydziestodwuletnią główną bohaterką a młodym nastolatkiem. Taki niekonwencjonalny ,,związek’’ wydaje się być sprzeczny z  zasadami moralnymi i etycznymi, ale to właśnie przekroczenie granic przyzwoitości przez głównych bohaterów wzbudza w czytelniku niezdrową ciekawość, niesmak, jak również przyjemny dreszczyk emocji i zmysłową rozkosz. Postać Emmy wywołała we mnie całą lawinę negatywnych uczuć. Nie potrafię zrozumieć, jak można zaledwie po osiemdziesięciu dziewięciu dniach od ślubu zdradzać z premedytacją ukochanego bez żadnych wyrzutów sumienia. Rozumiem, że dla Benson liczy się tylko nieustannie rosnące libido i ciągle marzy o zaspokojeniu własnych seksualnych pragnień, ale mimo wszystko powinna próbować nałożyć na siebie pewne ograniczenia. Niestety dla główniej bohaterki łamanie konwencji  jest ważniejsze niż moralne zasady. Wykorzystywała Jasnona, jako zabawkę, która ma jej przynieść radość, spełnienie i ekscytacje nie zdając sobie sprawy, jak taka erotyczna zabawa może wpłynąć na niedoświadczonego nastolatka.

Proza Natashy Walker zaskoczyła mnie mocną, dyskusyjną fabułą. Nie znajdziemy tutaj delikatnego romansu, tylko śmiałą, momentami wręcz wyrafinowaną historię. Żałuje, że autorka bardziej nie rozbudowała perypetii głównych bohaterów. Akcja w dużej mierze skupiona jest na opisach kopulacji lub indywidualnych fantazjach Emmy. Jak dla mnie, to zdecydowanie za mało i chciałbym więcej pobocznych, ciekawszych wątków, które z powodzeniem mogłyby uatrakcyjnić całokształt tej historii. Podłoże psychologiczne postaci  praktycznie nie istnieje. Styl narracji jest prosty i konkretny, ale niektóre sztampowe dialogi obniżają jego poziom. Na uznanie zasługuje natomiast umiejętnie stopniowane napięcie i znakomicie nakreślone realne, obrazowe wątki erotyczne. Swoista gra kochanków przestawia się niezwykle sugestywnie, jednocześnie na granicy dobrego smaku.

Jesteś pełnoletnim czytelnikiem i masz ochotę na bezceremonialną, frywolną rozrywkę pełną pożądania, namiętności i dzikiej żądzy? Jeśli tak, to serdecznie polecam ,,Tajemnice Emmy: Początki". Zobacz, jak najśmielsze erotyczne fantazje znajdują ujście w realnym świecie. Zapraszam.

Avatar użytkownika - Accole
Accole
Przeczytane:2013-04-24, Ocena: 3, Przeczytałam,
Pierwsza cześć nie bardzo mi się podobała, ale byłam bardzo ciekawa jej rozumowania. Emma ma wspaniałego męża a ona go zdradza. Na celowniku upatrzyła sobie nieletniego licealistę, który wpada w jej pułapkę. Seks z dorosłą dojrzałą kobietą dowartościowuje chłopaka , czym potem rani Emmę... Fabuła może nieciekawa , ale czytelnik jest ciekawy dalszych zdarzeń.