Tato, opowiedz o sobie

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2018-11-14
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788380741492
Liczba stron: 160
Tytuł oryginału: Pap, vertel eens

Ocena: 0 (0 głosów)
Inne wydania:

Darowując książkę ,,Tato, opowiedz o sobie", dajesz swojemu ojcu więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz możliwość spisania losów i wspomnień taty, przelania uczuć co sprawi, że dotąd puste strony dziennika staną się dla niego podarunkiem bardzo osobistym, a dla Ciebie i całej rodziny będą stanowić bezcenną pamiątkę.

Pomocą dla taty w spisywaniu dziejów są zawarte w książce inspirujące, krótkie teksty dotyczące obyczajów, kuchni, kultury, mody itd. z czasów jego młodości.

Daj swojemu ojcu tę książkę jako prezent.

Pokaż mu, że chcesz wiedzieć wszystko o jego wspomnieniach, marzeniach i pragnieniach. Odpowiadając na nieoczekiwane i czasami zabawne pytania dotyczące takich tematów, jak dzieciństwo, szkoła, hobby, przyjaźń, pierwsza miłość, ojcostwo, kariera zawodowa, twój ojciec krok po kroku spisze historię swojego życia. Stworzy wyjątkową i osobistą książkę, dzięki której naprawdę go poznasz.

,,Dla przyszłych pokoleń cenne będzie nie to, co posiadamy, lecz świadectwo, kim byliśmy i opowieść, jak żyliśmy. Tym, co należy uwiecznić, są rodzinne historie".

Ellen Goodman

Kup książkę Tato, opowiedz o sobie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Tato, opowiedz o sobie

Inne książki autora
Babciu, opowiedz o sobie
Elma van Vliet0
Okładka ksiązki - Babciu, opowiedz o sobie

Darowując książkę ,,Babciu, opowiedz o sobie", dajesz swojej Babci więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz jej...

Mamo, opowiedz o sobie
Elma van Vliet0
Okładka ksiązki - Mamo, opowiedz o sobie

Darowując książkę ,,Mamo, opowiedz o sobie", dajesz swojej mamie więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz jej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy