Ten mężczyzna. Tom 4. Jego pocałunki

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2014-06-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324150410
Liczba stron: 288

Ocena: 5.2 (5 głosów)

Ten Mężczyzna wreszcie zdarł swoją maskę. Lecz czy odkrył wszystkie tajemnice? Ekstatyczne pożądanie łączące Avę i Jessego przerodziło się w głębokie uczucie. Jesse wreszcie otworzył się przed Avą i zdradził jej swoje sekrety. Ava wróciła z nim do Rezydencji, gdzie teraz ma się odbyć wielka doroczna impreza. Nic już nie mąci szczęścia Avy, prawdziwej królowej balu - w przepięknej sukni i bajecznym naszyjniku, podarunku od Jesse’a. Lecz podczas przyjęcia przekonuje się, że ukochany nie był do końca szczery. A pojawienie się tajemniczej nieznajomej każe podejrzewać, że Ten Mężczyzna nadal coś ukrywa. Ava nie wie jednak, jak szokującą prawdę odkryje...

Kup książkę Ten mężczyzna. Tom 4. Jego pocałunki

Zobacz także

Opinie o książce - Ten mężczyzna. Tom 4. Jego pocałunki

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2016-04-05, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książka napisana ze smakiem, mniej wulgarnych i perwersyjnych scen seksu niż w Greyu ...Ksiązka wzbudzająca w czytelniku pożądane emocje...autorka idealnie wbiła się w odczucia czytającego. Książka z pewnością nieprzedwidująca ,skrywająca wiele tajemnic. Po 1 tomie wiedziałam już ,że utkwi na długo w mojej pamięci.
Link do opinii
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2015-02-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Jesse dopuścił wreszcie ukochaną do swoich sekretów. Jednak nie mówi on jej jeszcze całej prawdy. Na to trzeba będzie trochę jeszcze poczekać.
Link do opinii

Słabe 3. Może dlatego, że już się przyzwyczaiłam do fabuły i bohaterów. Może dlatego, że w końcu cokolwiek się tutaj dzieje i zmienia? Jesse jest bardziej rozmowny, Ava bardziej otwarta i do tego wymyśla lepsze sposoby jak postawić na swoim...

Biczowanie było wręcz absurdalne (zwłaszcza z jej strony), ale cóż... kto co lubi... zawsze mógł zaproponować, żeby chłostali się wzajemie...

Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-11-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - InezStanley
InezStanley
Przeczytane:2017-10-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Rok 2017,

Ten mężczyzna. Tom 4. Jego pocałunki - Jodi Ellen Malpas 

Ten Mężczyzna podbił serca tysięcy kobiet na całym świecie. Apodyktyczny i niezwykle zamożny bohater obdarzył jednak uczuciem tę jedyną, wybraną. Ava, której miłość okazała się odwzajemniona, musiała pokonać szereg barier, bo przeszłość jej ukochanego, kipiąca od erotycznych uniesień, niestety nie była łatwa do przyjęcia, tym bardziej, że tak naprawdę wcale nie odeszła. Jej piętno, wciąż żyjące w sercach zazdrosnych kobiet, które kiedyś odgrywały w życiu Warda jakiś mniej, lub też i bardziej ważny epizod, nieraz staje na przeszkodzie w szukającym szczęścia związku tych dwojga. Ava pogodzona z prawdą, jaką obnażył przed nią Jesse, kocha go takim, jakim jest. Czy jednak Ten Mężczyzna powiedział jej o sobie wszystko? A może chowa w zanadrzu kolejne tajemnice, których wyjawienie mogłoby całkowicie zmienić bieg wydarzeń? Zachęcam Was zatem do zapoznania się z recenzją czwartego tomu - "Ten Mężczyzna. Jego Pocałunki". 

„ – Wiedziałem, że jesteś tą jedyną, od chwili gdy cię ujrzałem.
- Tą jedyną? – Próbuję się podnieść, ale przyciąga mnie do siebie. Odwraca głowę i muska nosem moje ucho.
- Tą, która przywróci mnie do życia (…)
- Skąd to wiedziałeś? (…)
- Bo moje serce znowu zaczęło bić.”

W czwartym tomie popularnej serii dzieje się i to sporo. Zakochana w Jesse’m Ava dociera do kolejnych zakamarków osobowości partnera, a takowe potrafią być piekielnie mroczne. Wciąż powraca jego przeszłość, która pomimo tego, że z pozoru nieaktualna, wywiera nieustanny wpływ na związek i burzy cały ład, jaki oboje próbują zaprowadzić. Bohaterka odkrywa kolejne kobiety, z którymi Ward ma coś wspólnego, a to, czego się o nim dowiaduje, niestety tylko go pogrąża. Czy miłość okaże się na tyle silna, by przetrwać szalejącą burzę? Czy jednak tylko na negatywnych przeżyciach z przeszłości kończy się cała niepewność Avy? A może nietypowa sytuacja, w której zastanie Jessego i Sarah, da jej nowy pogląd na to, co dzieje się w teraźniejszości? Problemy namiętnego związku głównych bohaterów sięgają także strony Avy, gdyż o jej względy zabiega pewien wpływowy człowiek. Czy jego intencje są czyste i jak daleko się posunie? 

„Odnalazłem swój mały kawałek raju, a teraz mam wrażenie, że wszyscy próbują mi go odebrać.”

Malpas Jodi Ellen, oprócz całego orszaku klęsk, jakie spadają na Jessego i Avę, wyposażyła czwartą część także w majestatyczne momenty radości. Czytelniczki, które pokochały Warda, będą miały okazję poznać jego hojność, oddanie ukochanej, ale także wrażliwość, dzięki której ów człowiek staje się bliższy, a tajemnicza postawa - nieco mniej zagadkowa. Na łamach Jego Pocałunków rozgrywa się powolna, ale widoczna jak nigdy przedtem, metamorfoza Jessego, który dotąd zagubiony w swoim nieszczęśliwym i pozbawionym sensu dobrobycie, odnajduje właściwą drogę i motyw pozwalający mu godnie żyć. Jest więc okazja, by zerknąć na jego postać z nieco innej strony.
Po raz kolejny pojawiają się odważne sceny erotyczne, w których zarówno Ava jak i jej wybranek prezentują swoje doświadczenie. Pobudzające umysł i wskrzeszające fantazję, nie występują jednak tak często, jak w poprzednich tomach, ponieważ ustępują miejsca innej, niemniej intensywnej akcji. Na ich brak jednak z pewnością narzekać niemożna, toteż całość wypada całkiem interesująco. Warto wspomnieć także o tym, że doznania cielesne przechodzą tutaj na nieco wyższy poziom, ale cóż takiego to oznacza, musicie sprawdzić sobie sami.
Muszę przyznać, że czwarty tom serii "Ten Mężczyzna" bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. O ile poprzednie części wydały mi się przyjemnymi erotykami, w których jednak poza seksem nie dzieje się zaskakująco wiele, tutaj było zupełnie inaczej. Były doznania, była namiętność i była też miłość, ale oprócz tego pojawiło się sporo zadziwiających wątków, dzięki którym ciężko było mi oderwać się od całej treści. 

Książkę polecam wszystkim tym, którzy mieli okazję zetknąć się już z poprzednimi częściami owej popularnej serii. Nie można przecież przeczytać czwartego tomu, nie znając poprzednich, a warto je przeczytać, by móc rozkoszować się wreszcie Jego Pocałunkami. Rekomenduję więc zarówno tym, którzy z Wardem styczność już mieli, ale i tym nieznającym go. Sięgnijcie po tę serię, bo teraz wiem na pewno, że gra warta jest świeczki.

Link do opinii
Inne książki autora
Ten mężczyzna. Tom 2. Jego kłamstwa
Jodi Ellen Malpas0
Okładka ksiązki - Ten mężczyzna. Tom 2. Jego kłamstwa

Ten Mężczyzna uczynił przyjemność sensem życia i pokazał młodej projektantce wnętrz, czym jest ekstatyczna rozkosz. I przejął niepodzielną kontrolę nad...

Ten mężczyzna. Tom 1
Jodi Ellen Malpas0
Okładka ksiązki - Ten mężczyzna. Tom 1

Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i młodego super seksownego milionera, który przyjemność uczynił sensem życia i dla swojej rozkoszy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Pieśń ziemi
Lee Seung-u
Pieśń ziemi
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Pokaż wszystkie recenzje