Terror

Sto osiemdziesiąt minut. Tyle pozostało do końca świata, jaki znamy. Groźba zamachowca wydaje się realna, a żądanie uwolnienia trzech terrorystów jasne. Wszystkie służby zostają niezwłocznie poderwane do działania.

Tymczasem na mieszkańców Warszawy pada paraliżujący strach. Sprawę komplikują utarczki polityków, którzy na potencjalnym zamachu chcą zyskać popularność. Czy któryś z nich jest w to zamieszany?

Inspektor Adam Knap staje do walki z terrorem, jakiego w historii Polski jeszcze nie było.

Informacje dodatkowe o Terror:

Terror - opinie o książce

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-05-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Nie jest to najlepsza książka tego autora, zdecydowanie wolałam inne. Warto jednak przeczytać i zastanowić się jakie mogą być konsekwencje nieobliczalnego zamachowca.

Wiadomość z groźbą terrorysty wywraca codzienną pracę policji o 180 stopni. Niewiele czasu na podjęcie decyzji dodatkowo stresuje. Do tego wcale nie są pewni czy to żart czy prawdziwe zagrożenie. Fabuła już od pierwszych stron strasznie wciąga. Poziom napięcia rośnie tak, że nie można odłożyć książki, ani na moment :) Książka akcji na najwyższym poziomie :)

Avatar użytkownika - LauraNico
Przeczytane:2021-04-23, Ocena: 6, Przeczytałem, 2021, 52 książki 2021,
Sekret ducha
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Sekret ducha

Młody Eryk Deryło i Zagadkowi Agenci mierzą się z sekretem prawdziwego ducha! CZWARTY WCIĄGAJĄCY TOM SERII KSIĄŻEK DLA DZIECI MAKSA CZORNYJA, AUTORA BESTSELLEROWYCH...

Spirytystka
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Spirytystka

Mortalista powraca. Śmierć nie pozwala o sobie zapomnieć. Nigdy. W okolicach Krakowa grasuje wynaturzony morderca. Policja dociera do niego dzięki wskazówkom...