The Casual Vacancy

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2012-11-15
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: bd
Liczba stron: 0

Ocena: 6 (1 głosów)

”The Casual Vacancy” - powieść, na którą czekają miliony fanów

Kiedy czterdziestokilkuletni Barry Fairbrother nagle umiera, mieszkańcy Pagford są w szoku. Szybko okazuje się, że w pozornie sielankowym angielskim miasteczku, z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem, wybucha prawdziwa wojna.

Wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Pagford z pewnością nie jest tym, czym wydawało się na początku.

A wszystko z powodu miejsca w radzie parafialnej, które zwolniło się po śmierci Barry'ego. Kto zwycięży w wyborach naznaczonych zaciekłością i obłudą? Będziemy świadkami wojny, jakiej Pagford jeszcze nie przeżyło!

Pełna czarnego humoru, pasjonująca i zaskakująca, The Casual Vacancy jest pierwszą powieścią J.K. Rowling dla dorosłych.

Kup książkę The Casual Vacancy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - The Casual Vacancy

Inne książki autora
Zabójcza biel
J. K. Rowling0
Okładka ksiązki - Zabójcza biel

„Widziałem, jak ktoś zabił dziecko. Udusił je… obok konia”. Billy, zdesperowany młody mężczyzna, przychodzi do agencji Cormorana Strike’a...

Harry Potter i Czara Ognia
J. K. Rowling0
Okładka ksiązki - Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Czara Ognia to kolejny etap wielkiej historii najsłynniejszego czarodzieja, który wraz z wiekiem musi się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami...

Zobacz wszystkie książki tego autora