Urozmaicony wybór doświadczeń wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki.

TheDadLab ma dziś ponad 3 miliony fanów i status internetowej sensacji. Jego twórca, pełnoetatowy tato Sergei Urban, publikuje tam filmiki i zdjęcia, które prezentują proste i zabawne eksperymenty wykonywane z własnymi dziećmi w domu. Do ich przeprowadzenia wystarczają przedmioty i substancje, które każdy ma pod ręką.

Niepotrzebna jest wiedza naukowa, wystarczy wolna chwila i chęć, by spędzić czas z dziećmi w wartościowy sposób, a przy okazji rozbudzić w nich zainteresowanie światem i głód wiedzy.

Najlepsze zabawy z nauką i sztuką z TheDadLab Kolorowe zdjęcia i instrukcje krok po kroku Ciekawostki, inspiracje, krótkie objaśnienia zjawisk Zachwyt w oczach małych odkrywców

Informacje dodatkowe o TheDadLab. Domowe laboratorium. 40 pomysłów na szybkie, łatwe i przyjemne eksperymenty naukowe:

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2019-05-15
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 9788380742086
Tytuł oryginału: TheDadLab: 40 Quick, Fun and Easy Activities to do at Home

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Kup książkę TheDadLab. Domowe laboratorium. 40 pomysłów na szybkie, łatwe i przyjemne eksperymenty naukowe

TheDadLab. Domowe laboratorium. 40 pomysłów na szybkie, łatwe i przyjemne eksperymenty naukowe - opinie o książce