Tiger to ja

Błyskotliwa kariera  zadziornego chłopaka, z Gdańska, który jako  20-latek został  zawodowym bokserem, otrzymał obywatelstwo niemieckie , rozpoczął drogę na sportowe szczyty i... został dożywotnio  zdyskwalifikowany przez Polski Związek Bokserski. Opowiada tu o swojej 12-letniej  karierze , o obecnym życiu ojca rodziny, biznesmena i społecznika,  a także  o kulisach współczesnego boksu zawodowego, najciekawszych walkach,  postaciach i organizacjach bokserskich. Książka  jest nowym - zmienionym i uaktualnionym - wydaniem  edycji non-profit Tiger - Power is Back , wydanej przez fundację Michalczewskiego Równe Szanse w 2012 r.

Dariusz Michalczewski (ur. 5 maja 1968 w Gdańsku) - polski i niemiecki bokser, były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. junior ciężkiej; mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Ze względu na swój ofensywny styl walki zyskał sobie przydomek Tiger (Tygrys).

Wolfgang Weggen - dziennikarz Bild-Zeitung, (Axel Springer) niemieckiej bulwarówki, najlepiej sprzedającej się gazety europejskiej o średnim nakładzie podad 3 mln. egzemplarzy.

Ryszard Opiatowski  - znany dziennikarz sportowy , pracuje w gazecie Fakt (Axel Springer),  publikuje  też w Przeglądzie Sportowym, Gazecie Wyborczej, Dzienniku.pl.

Informacje dodatkowe o Tiger to ja :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-09-24
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Tiger to ja

Tiger to ja - opinie o książce