Tomasz Niefart. Gacie na 這pacie. Tom 2

Data wydania: 2021-10-27
J瞛yk orygina逝: polski

Tom 2 cyklu Tomasz Niefart

Ocena: 5 (1 g這s闚)

Wakacje się skończyły, więc czas wrócić do szkoły. W przypadku Tomasza Niefarta - urodzonego pechowca - oznacza to tylko jedno - nowe pasmo szkolnych i towarzyskich porażek! Totalna kompromitacja i dokumentna publiczna żenada tylko czekają, by podłożyć mu nowy kolec! Co tym razem przytrafi się Tomaszowi? Na przykład kompromitacja przed dziewczynami podczas meczu piłki nożnej i upokorzenie na zawodach pływackich. Jedno trzeba przyznać - Niefart znowu będzie na ustach wszystkich!

Myślisz, że Ty masz pecha? Przeczytaj historie z życia Tomka. Już sam fakt, że nazywa się Tomasz Niefart skazał go na porażkę... tak przynajmniej twierdzi sam Tomasz.

Te pełne humoru historie sprawią, że będziesz kibicować Tomkowi zarówno w szkole i w domu, jak i podczas jego spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie te przygody łączy wspólny mianownik - są totalną porażką naszego bohatera. Chłopiec, jak typowy nastolatek, odbiera każde niepowodzenie jako koniec świata i śmierć towarzyską. Przekonaj się, czy rzeczywiście tak jest.

Tagi: b鏬

Kup ksi捫k Tomasz Niefart. Gacie na 這pacie. Tom 2

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Tomasz Niefart. Gacie na 這pacie. Tom 2

Avatar u篡tkownika - czytamdlaprzyjem
czytamdlaprzyjem
Przeczytane:2022-03-27, Ocena: 5, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2022, recenzje, book tour,

Chocia ksi捫ka skierowana jest do dzieci z podstaw闚ki, to doro郵i te b璠 dobrze si bawi podczas czytania.
Opr鏂z licznych scen wywo逝j帷ych salwy 鄉iechu, przypomnicie sobie jak to by這 w czasach szkolnych. Z jakimi problemami mierz si dzieci i jak cz瘰to jest to przyczyn ich gorszego samopoczucia. A przecie ka盥y z nas wie jak jest to niekomfortowa sytuacja, gdy zostajemy o鄉ieszeni przed innymi osobami. Nikt tego nie lubi, bez wzgl璠u na ilo嗆 lat, kt鏎e posiada.

Inne ksi捫ki autora
Znaki na Niebie i Ziemi
Kasia Keller0
Ok豉dka ksi您ki - Znaki na Niebie i Ziemi

Wydawa by si mog這, 瞠 los napisa dla Joanny scenariusz idealny – cudowny m捫, wielki dom z ogrodem, wymarzona praca, kariera… Bywa jednak...

Julka i Janek. Czego nie lubi nie鄉ia這嗆
Kasia Keller0
Ok豉dka ksi您ki - Julka i Janek. Czego nie lubi nie鄉ia這嗆

Na placu zabaw rodze雟two spotyka nowego ch這pca. Janek od razu zaprasza go do zabawy, jednak ch這piec chowa si za swoj mam. Janek jest zdziwiony jego...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Recenzje miesi帷a
P貫zent – carkiem niekotrzebna rzecz