Tron z czaszek. Księga 2

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2015-10-16

Tom 8 cyklu Cykl Demoniczny

Wybawiciel ludu pustyni zniknął. Tron z Czaszek stoi pusty. Synowie Ahmanna rozpoczynają bezwzględną walkę o władzę.

Wybawiciel z zielonych krain także zniknął. Wokół Bluszczowego Tronu wiąże się sieć intryg sięgająca aż po Zakątek, ale władcy Thesy nie przejmują się zagrożeniem ze strony Sharum.

Świat się zmienia. Tylko demony jak co noc wychodzą z Otchłani.

A z dala od dworskiej polityki rodzi się plan najważniejszej wojny.

Wojny o przetrwanie ludzkości...

Kup książkę Tron z czaszek. Księga 2

Opinie o książce - Tron z czaszek. Księga 2

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-10-01, Ocena: 6, Przeczytałam, fantastyka, SF,
Tym razem większość akcji dzieje się w dwóch miastach i ich okolicach: Lakton oraz Angiers. Lakton jako miasto portowe ma zostać odbite z rąk Sharum, a w Angiers jest bardziej gra intryg. Książka jest dobra jak każda jej poprzedniczka i jak się okazuje nie jest ostatnia w tej wyśmienitej serii.
Avatar użytkownika - karolina_c
karolina_c
Przeczytane:2016-02-17, Ocena: 6, Przeczytałem, 26_ksiązek_2016, Fantastyka_2016,
Wybawiciel, a raczej wybawiciele z obu krain zniknęli. Wojna w blasku dnia nadal trwa i zbiera swoje żniwo. Inevera walczy o swoją pozycję, która jak dotąd wydawała się niezagrożona. Lesha w widocznej już ciąży traci ukochanego. Tymczasem wybawiciele wbrew temu co dzieje się na powierzchni udają się do otchłani na prawdziwą wojnę.
Avatar użytkownika - Witwona
Witwona
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 3, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - anna-4008
anna-4008
Przeczytane:2019-05-16, Ocena: 1, Przeczytałam, Przeczytane w 2019,

Książkę czyta się łatwo i przyjemnie, aczkolwiek mogłoby być dużo lepiej. Rozwlekana akcja pod koniec mocno przyspiesza.

Avatar użytkownika - grupa0
grupa0
Przeczytane:2018-03-18, Ocena: 5, Przeczytałem,

Jej następna część :D Szybko przeczytam, muszę dowiedzieć co się dzieje i co się stanie. Super seria, dawno już takiej nie czytałam :P

Pustynna włócznia. Księga 1
Peter V. Brett0
Okładka ksiązki - Pustynna włócznia. Księga 1

Sto tysięcy ludzi walczących ramię w ramię liczy się o wiele więcej niż sto milionów kulących się ze strachu. Dlaczego cierpimy? Przez alagai! Dlaczego...

Wojna w blasku dnia. Księga 2
Peter V. Brett0
Okładka ksiązki - Wojna w blasku dnia. Księga 2

Peter V. Brett jest dziś tak rozpoznawalnym autorem jak George R. R. Martin, Robert Jordan i Terry Brooks. Powieści z cyklu demonicznego - Malowany człowiek...

Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska