Tron z czaszek. Księga 2

Ciemność powstaje, gdy upadają herosi.

Tron z Czaszek stoi pusty a u jego stóp, wśród bezlitosnych piasków pustyni, rozpoczyna się krwawa walka o władzę.
Intrygi knute naokoło Bluszczowego Tronu oplatają swoją trującą siecią całą Zieloną Krainę. Ludzie pozostawieni bez swojego Zbawiciela rzucają się do bratobójczej walki.
Świat się zmienia, tylko demony jak co noc wychodzą z Otchłani. A z dala od dworskiej polityki rodzi się plan najważniejszej wojny. Wojny o przetrwanie ludzkości.

Informacje dodatkowe o Tron z czaszek. Księga 2:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2023-10-13
Tytuł oryginału: The Skull Throne
Tłumaczenie: Marcin Mortka

Tagi: fantastyka

Kup książkę Tron z czaszek. Księga 2

Tron z czaszek. Księga 2 - opinie o książce

Tym razem większość akcji dzieje się w dwóch miastach i ich okolicach: Lakton oraz Angiers. Lakton jako miasto portowe ma zostać odbite z rąk Sharum, a w Angiers jest bardziej gra intryg. Książka jest dobra jak każda jej poprzedniczka i jak się okazuje nie jest ostatnia w tej wyśmienitej serii.
Wybawiciel, a raczej wybawiciele z obu krain zniknęli. Wojna w blasku dnia nadal trwa i zbiera swoje żniwo. Inevera walczy o swoją pozycję, która jak dotąd wydawała się niezagrożona. Lesha w widocznej już ciąży traci ukochanego. Tymczasem wybawiciele wbrew temu co dzieje się na powierzchni udają się do otchłani na prawdziwą wojnę.
Avatar użytkownika - grupa0
grupa0
Przeczytane:2018-03-18, Ocena: 5, Przeczytałem,

Jej następna część :D Szybko przeczytam, muszę dowiedzieć co się dzieje i co się stanie. Super seria, dawno już takiej nie czytałam :P

Avatar użytkownika - kamilagielniak
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 3, Przeczytałam,
Dziedzictwo Posłańca
Peter V. Brett0
Okładka ksiązki - Dziedzictwo Posłańca

Briar miał tylko 6 lat, gdy został na świecie zupełnie sam. Ogień zabrał mu rodzinę, majątek i absolutnie wszystko, co znał. Jako krasjański mieszaniec...

Otchłań. Księga 2
Peter V. Brett0
Okładka ksiązki - Otchłań. Księga 2

Czas na ostateczną bitwę. W tym pojedynku, przetrwa tylko jedna strona - ludzka lub demoniczna. Drużyna straceńców staje przed bramami Otchłani. Nie...