Troskliwe Misie (#6). Słodkich snów Ciekawisiu!

Seria książek ,,Troskliwe Misie" zawiera opowiadanie, gry, łamigłówki i 45 kolorowych naklejek.

Książka powstała w oparciu o animowany serial przedstawiający grupę uroczych, futrzanych przyjaciół, z których każdy ma do spełnienia specjalną misję. Troskliwe Misie pomagają nauczyć ludzi, jak troszczyć się, dbać o drugiego człowieka. Swoim zachowaniem pokazują jakie niezbędne cechy musi posiadać troskliwa osoba. ,,Troskliwe Misie" z naklejkami to gwarancja doskonałej zabawy dla najmłodszych.

Informacje dodatkowe o Troskliwe Misie (#6). Słodkich snów Ciekawisiu!:

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2014-07-09

Kup książkę Troskliwe Misie (#6). Słodkich snów Ciekawisiu!

Troskliwe Misie (#6). Słodkich snów Ciekawisiu! - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2021-01-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Kolorowy świat misiów, aż przypomniało mi się dzieciństwo!  Mała "misia" Ciekawisia boi się spać, ale przekonuje się, że nie ma czego się bać:)

Tradycyjne polskie specjały
Okładka ksiązki - Tradycyjne polskie specjały

Nasza rodzima kuchnia to cała gama smaków i smaczków z mnóstwem znakomitych potraw o niepowtarzalnej recepturze. Pieczenie, pasztety, gołąbki, kluchy...

Okładka ksiązki - Kaczogród. Carl Barks. Tajemnica starego zamczyska i inne historie z lat 1947-1948

Carl Barks (1901-2000) jest powszechnie uważany za najwybitniejszego twórcę komiksów osadzonych w uniwersum Walta Disneya, a także za legendę całego...