Twój kieszonkowy terapeuta. Uwolnij się od schematów i zmień swoje życie

Niewłaściwe pytania to niewłaściwe odpowiedzi.

Doktor Annie Zimmerman na co dzień pomaga osobom, które zmagają się ze swoim życiem. Pragną coś zmienić, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Pytają: Dlaczego wciąż wikłam się w nieszczęśliwe związki? Dlaczego ciągle tracę nerwy? Co jest ze mną nie tak?

Odpowiedź jest prosta: wszystko z nimi w porządku. Tylko że zadają niewłaściwe pytania.

W Twoim kieszonkowym terapeucie Zimmerman pokazuje nam, że kiedy zrozumiemy, jak w okresie dorastania kształtują się wzorce zachowań, które powielamy jako dorośli, nauczymy się odnajdywać przeszkody, jakie sami sobie stawiamy – i zaczniemy je pokonywać.

Nie radzisz sobie z konfliktami w związkach?
Nie potrafisz przestawić się na pozytywne myślenie o sobie?
Borykasz się ze stanami lękowymi, depresją i innymi problemami emocjonalnymi?
Twój kieszonkowy terapeuta ma dla was ważne przesłanie: nie jesteście w swoich zmaganiach sami. Proste ćwiczenia zawarte w tej książce pozwolą wam zgłębić własną przeszłość, rozpoznać szkodliwe schematy zachowań, które nieświadomie rozwinęliście, i odkryć wskazówki, jak to wszystko naprawić. A po drodze odnaleźć poczucie celu, siłę psychiczną i radość – każdego dnia!

Pelen trafnych i błyskotliwych porad zestaw narzędzi, dzięki którym wasze życie zmieni się na lepsze.

Informacje dodatkowe o Twój kieszonkowy terapeuta. Uwolnij się od schematów i zmień swoje życie:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2024-03-13
Kategoria: Poradniki

Tagi: poradnik

Kup książkę Twój kieszonkowy terapeuta. Uwolnij się od schematów i zmień swoje życie