Tysiąc odcieni bieli

Tysiąc odcieni bieli to historia zależności emocjonalnej pomiędzy dwojgiem ludzi o zupełnie odmiennych charakterach i poglądach na życie. Zależności, która nigdy się nie kończy, chociaż oboje próbują się z niej uwolnić. Toksycznego nienasycenia własnymi emocjami, bezkresnym pożądaniem i fascynacją graniczącą z obsesją.

Agnieszka poznaje Rafała, gdy za namową koleżanki, zgadza się zagrać rolę płatnej towarzyszki podczas firmowej kolacji. Nie spodziewa się tylko, że on zaproponuje jej seks za pieniądze. Pomimo zauroczenia odrzuca propozycję, lecz mężczyzna nie zamierza się poddać. Ściąga ją do piekła, nie zdając sobie sprawy, że to właśnie ta kobieta i to, co zaczyna do niej czuć, wepchną go w prawdziwy mrok, wypełniony cierpieniem i szaleństwem. Czy ona zdoła pomóc mu się stamtąd wydostać? Czy on zasługuje na ocalenie?

Czy wystarczy wiara, że tylko ona potrafi zburzyć mur, jaki zbudował wokół swojej duszy, zniszczyć kolczaste zasieki wokół serca? A może za tym murem wcale nie ma duszy?

Książka ze względu na treść, zalecana jest dla dojrzałych czytelników, dlatego posiada na okładce znaczek 18+. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupu!

Informacje dodatkowe o Tysiąc odcieni bieli :

Wydawnictwo: Wydawnictwo Inne
Data wydania: 2024-03-21

Tagi: dark erotyk

Kup książkę Tysiąc odcieni bieli

Tysiąc odcieni bieli - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-04-19, Ocena: 6, Przeczytałam,

🥀🥀🥀🥀 Recenzja 🥀🥀🥀🥀

Agnieszka Kowalska - Bojar " Tysiąc odcieni bieli "
@pisarz.babeczka

Wydawnictwo : Motylewnosie
@motylewnosie

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

" Nie bądź jak ćma zwabiona w pułapkę światła lampy, bo jej żar sprawi, że szybko spłoniesz..."

"Tysiąc odcieni bieli" jest pełna intensywnych emocji i niezwykłych bohaterów..
Historia jest pełna napięcia, fascynacji i niebezpieczeństwa..
Autorka świetnie oddaje syndrom sztokholmski, radość z cierpienia, uzależnienie i tę niezłomną nadzieję, która trwa do samego końca..

Agnieszka i Rafał przeżywają burzliwą relację, która jest pełna toksyczności i obsesji.. Ich emocje wahają się między zauroczeniem a cierpieniem, a losy ich związku są niepewne..

Autorka ma niesamowity talent, żeby dotknąć naszych serc i dusz swoimi słowami.. Książka przenosi nas przez całą gamę uczuć - od nienawiści i bezduszności do wzruszenia i refleksji.. To jest właśnie to, co sprawia, że ta historia jest tak wyjątkowa i niezapomniana..

" Pragnęła tego wbrew zdrowemu rozsądkowi, na przekór wszystkiemu. Pragnęła tak bardzo, że była gotowa zaprzedać duszę i narazić się na złamanie serca.I to właśnie ta determinacja tak ją przeraziła..."

Na początku poznajemy Agnieszkę, która zgadza się na towarzyszenie Rafałowi podczas kolacji firmowej.. Wkrótce odkrywamy, że ich relacja staje się bardziej skomplikowana, gdy Rafał zaczyna odczuwać coś więcej niż tylko zwykłe zainteresowanie.. Agnieszka, choć początkowo zaskoczona, decyduje się odrzucić jego propozycję..

Jednak Rafał nie daje za wygraną i zaczyna coraz bardziej wkraczać w życie Agnieszki, wprowadzając chaos i namiętność.. Widzimy, jak Agnieszka staje w obliczu wewnętrznych konfliktów i emocji, próbując zrozumieć, co tak naprawdę czuje wobec Rafała.. Czy to tylko pożądanie czy coś głębszego?

Bohaterowie tej historii są niezwykle realistyczni i dobrze wykreowani.. Możemy Agnieszką i jej wewnętrznymi rozterkami oraz z Rafała, który walczy z własnymi demonami.. Autorka doskonale oddają ich emocje i stwarza napięcie, które trzyma nas w napięciu do samego końca..

Czy Agnieszka skruszy mur wokół serca Rafała?
Czy Agnieszka i Rafał znajdą swoje szczęście?
Czy będą w stanie pokonać swoje wewnętrzne demony?

"Pragnęła tego wbrew zdrowemu rozsądkowi, na przekór wszystkiemu. Pragnęła tak bardzo, że była gotowa zaprzedać duszę i narazić się na złamanie serca.I to właśnie ta determinacja tak ją przeraziła ".

Tysiąc odcieni bieli złamało mnie totalnie.

Złość ,smutek , rozczarowanie,wstręt do drugiej osoby ,zażenowanie-to tylko część emocji,które targają mną po lekturze tej książki. Agnieszka pisała,że ta książka jest inna i złamie niejedno serce 💔💔. Moje roztrzaskało się na kawałki. Ta historia musiała się tak potoczyć i zakończyć . Choć muszę przyznać miałam małą iskierkę nadziei...

"...kiedy rok temu dał jej nadzieję,a potem brutalnie ją odebrał, zrozumiała,że za tym murem nie ma duszy,a zasieki nie bronią dostępu do zranionego serca".

Jedno spotkanie,rola płatnej towarzyszki na kolacji . Agnieszka miała Rafała nie spotkać nigdy więcej . Niestety mężczyzna po odrzuceniu przez kobietę propozycji płatnego seksu ,postanawia i tak wedrzeć się do jej życia . Agnieszka pomimo obaw poddaje się ,ma skryte marzenia . Czy uda się jej dotrzeć w głąb duszy Rafała? Czy mężczyzna jest zdolny do okazania emocji i uczuć? Czy wydarzenia z przeszłości mogą tak bardzo zawładnąć człowiekiem? Do czego jest w stanie posunąć się mężczyzna? Czy przyjdzie czas na refleksję ?

"To była odwieczna walka piekła i nieba. Walka, w której już na starcie przewagę zyskało piekło ".

W książce widać jak ludzie bardzo różnią się od siebie. Jedni wydają się być twardzi, nieprzejmujący,inni z kolei bywają tak bardzo wrażliwi. Bohaterowie to dwa różne charaktery ,osobowości ... Jedna z tych osób pokłada nadzieję ,chce przebić mur. Czy jej się to udało ? Musicie sprawdzić ,czytając tą historię. Nie chcę Wam za dużo zdradzać ,bo sami musicie przeczytać i ocenić . Ja i moja dusza jestem targana wieloma uczuciami i emocjami . Znam pióro Autorki i wiem na co ją stać ,myślałam nie może tu być gorzej niż było do tej pory . Niestety myliłam się ,kolejny raz zostałam zaskoczona. I wiecie co Rafał ma szczęście ,że jest postacią literacką -bo osobiście dałabym mu w pysk i ukarała ....

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-28, Ocena: 6, Chcę przeczytać,

🤬Mieliście pragnienie zakopania głęboko pod ziemią bohatera po przeczytaniu książki,a wcześniej zadać mu cierpienia,by wreszcie się opamiętał i zaczął zachowywać się jak człowiek?Ja tak mam po zakończenie tej książki.Rafała skazałabym na wieczne cierpienie w otchłani ognia piekielnego!

🤬Autorka zrzuca na czytelnika ogrom emocji i wydarzeń z którymi ciężko nadążyć.Jest brutalnie,bezwzględnie i nieczuło.W tej książce nie możemy przewidzieć tego,co stanie się za moment,a uwierzcie,że dzieje się naprawdę dużo!

🔞Zagłębiając się głębiej w historię moje serce krwawiło coraz mocniej.Razem z bohaterką cierpiałam w czasie poznawania jej cierpienia.Łzy poleciały po policzkach…bo jak można być takim draniem i diabłem bez jakikolwiek sumienia!Być mężczyzną,którego nie poruszy nic,by pomóc osobie,która powinna być dla niego bliska.A jednak Rafał to demon z piekła rodem!Nawet jego dzieciństwo nie można tłumaczyć z tego jak zachowywał się wobec naszej Agnieszki!

🔞Podzielenie powieści na dwie części daje nam jedną historię w dwóch fascynujących momentach z życia bohaterów.Przy pierwszej miałam nadzieję na zmianę i częściowe wybaczenie za krzywdy,które zadał Rafał-Agnieszce.Natomiast druga nie dała mi żadnych złudzeń,powodując szok i złamanie serca na pół…

🤬Jest to historia,która w sercu pozostawia ślad na sercu i duszy.To musisz przeczytać🤍
P O L E C A M

Rafał to pozbawiony uczniów mężczyzna. Jest zamknięty w sobie, jeśli czegoś zapragnie, to po prostu sobie to bierze. Agnieszka to trochę romantyczna dusza. Jest ciepła i pogodna. To bohaterowie, którzy różnią się wszystkim. Stylem życia, poglądami, podejściem do miłości. Tak naprawdę nie łączy ich nic. Aż do czasu....

"Tysiąc odcieni bieli" to książka podzielona na dwie części. W pierwszej części nasi bohaterowie się poznają, ale pewne wydarzenia sprawiają, że ich drogi się rozchodzą. Druga część to czas kilka lat później, a bohaterowie spotykają się kolejny raz.

Początkowo Agnieszka mnie irytowała. Miałam wrażenie, jakby była trochę naiwna i wierzyła, że da radę zmienić Rafała. Zmieni mężczyznę, który całe życie był wyrachowany i bezlitosny, w kochającego partnera. Właściwie w jej zachowaniu fascynacja jego osobą wygrywała z jej zdrowym rozsądkiem.

W drugiej części książki było dużo lepiej. Mamy świadomą i silną kobietę, która jest gotowa na dosłownie każde poświęcenie. Agnieszka miała swoje priorytety, już nie było łatwo nią manipulować. Jej sytuacja życiowa zmusiła ja do wielu rzeczy, stała się zależna od Rafała. To wszystko robiła w imię wyższego celu.

Z pewnością nie doszukujcie się tu romantycznej historii. To jest popaprana, brutalna i pełna negatywnych zachowań książka. Ale to też trudna i bolesna historia. Bolesna ze względu na oboje bohaterów.

Co do samego zakończenia historii, żeby za dużo nie zdradzić, powiem tylko, że liczyłam na podobny koniec. Może nie dokładnie taki, ale bardzo zbliżony. Wydaje mi się, że takie zakończenie jest odpowiednie do tej książki. Jest realne, nie naciągane, nie jest sztuczne i Nie idealizuje niektórych rzeczy.

Chciałabym może, żeby historia była bardziej rozbudowana. Żeby epilog, pokazał dalsze losy, tzw "po jakimś czasie". Książka może nie jest idealna, ale mi się podobała?

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-04-10, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Marzenia były niebezpieczne, bo prowadziły na manowce, bezdroża wyobraźni. Podsycały nadzieję, której już dawno powinna się pozbyć."

Agnieszka to serdeczna osoba. Dziewczyna pracuje w małej cukierni i przyjaźni się z Beatą, która jest dla niej jak siostra. Gdy pewnego dnia dostaje od przyjaciółki propozycje, aby zastąpiła ją na spotkaniu, jako dziewczyna do towarzystwa na kolacji firmowej Agnieszka się waha.

Jednak pokusa poznania czegoś nowego zwycięża.

Gdy poznaje Rafała nie, zdaje sobie sprawy, jaką zgubą będzie dla niej ten chłodny, wyrachowany i pewny siebie mężczyzna, który pociągnie ją za sobą na samo dno.

Czy uda jej się wypłynąć na powierzchnię?

Czy uratuje również zepsutą duszę Rafała?

OMG, ale to było zaje***** inaczej tego nie można opisać.

" Tysiąc odcienie bieli" historia zdecydowanie dla czytelników 18+ ponieważ zawiera elementy gwałtu, przemocy fizycznej i psychicznej.

Nie jest to również książka dla osób o słabych nerwach.

Rozgrywająca serca historia, przez którą wylałam wiele łez. Emocje to istny rollercoaster. Autorka serwuje tu takie wrażenia, że nieraz siedziałam z rozdziawioną buzią co tu się do h*** odje***. Bohaterowie o tych to mogłabym się rozpisać, ale tego nie zrobię. Powiem Wam, tylko że z każdą kolejną stroną nienawidziłam Rafała coraz bardziej, a co do Agnieszki miałam ochotę nią potrząsnąć i to tak porządnie.

Historia, która pokazuje jak wiele upokorzeń może znieść kobieta dla bliskiej osoby. Ból, jaki odczuwała bohaterka jest tak mocny że w niektórych momentach płakałam jak dziecko.

Zakończenie rozrywa serce na milion kawałków i daje wiele do myślenia.

Nie wiem co Wam jeszcze napisać, naprawdę ta książka jest tak dobra, że samemu trzeba poczuć to wszystko.

Na pewno ta historia zostanie w mojej głowie na bardzo długo.

A i na koniec dodam.

Niech nie zmyli Was ta prześliczna okładka.

Nie ta chwila
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nie ta chwila

Czy morderca może się zakochać? Pewnego dnia Żora budzi się w obcym miejscu, przywiązany do wezgłowia łóżka, nie wiedząc kto i dlaczego go uwięził...

Nie ten mężczyzna
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nie ten mężczyzna

Jacob nie zna znaczenia słowa litość. To zimny egocentryczny dupek, zabijający na zlecenie i to za niemałe pieniądze.Podczas podróży przez pustkowie...