Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów

Wydawnictwo: Lemoniada
Data wydania: 2017-10-10
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788365897084
Liczba stron: 400

Ocena: 2 (1 głosów)

„Najpierw pojawiła się ciemność, z niej wyłonił się ból – pierwszy sygnały nadciągającej rzeczywistości. Ocknęła się z głębokiego, pełnego majaków snu. Otworzyła szeroko oczy, ale jedyne, co zobaczyła, to wirujący obraz lampy zwisającej z sufitu. Z powrotem zamknęła powieki. Nie była jeszcze gotowa”.


Tak oto poznajemy dalsze losy Victorii, która próbuje poukładać swoje życie po ucieczce z Lake Falls, oraz historię niezwykłego mężczyzny. Na własnej skórze doświadczyli prawdziwości słów pewnego mnicha, że ten, kto choć raz ujrzał, co kryje mrok, nigdy już nie spojrzy tak samo w ciemność.

Polecamy również „Co zdarzyło się w Lake Falls”.

Kup książkę Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2018-02-24, Przeczytałem,
A wszystko przez te mroczne wampirze oczy Wampiry ciągle są w modzie. Straszą, są wyjaśniane, tłumaczone, demistyfikowane, odkrywane na nowo. Są mroczne, groźne, romantyczne, krwiożercze, inteligentne. Każdemu według potrzeb. Victoria Mallory musi uciekać z Lake Falls. Poetycko rzecz ujmując: spojrzała w oczy mroku i ciemność już nigdy nie będzie dla niej taka sama. Victoria złożyła obietnicę. I nie dotrzymała danego słowa. Teraz ponosi konsekwencje - zresztą nie tylko ona - próbując uciec przed tym, co nieuchronne. Próbując ochronić to, co dla niej najcenniejsze - córkę. Wraz z dobrym przyjacielem próbuje zgubić ślady prześladowcy, choć szybko przekonuje się, że nie jest to do końca możliwe. Wampir - były kochanek - zawsze wie, jak ją znaleźć. Dlaczego jej zatem nie złapie i nie zakończy tej męki? To jego słodka tajemnica. Jedna z wielu tajemnic tej książki. Może lubi się bawić w kotka i myszkę? A może po prostu ma zbyt dużo czasu? Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów to drugi tom cyklu Lake Falls autorstwa Artura K.Dormanna. To kontynuacja tomu Co zdarzyło się w Lake Falls. Mroczne w zamierzeniu psychologiczne fantasy z wampirami jeśli już nie w głównych, to przynajmniej w ważnych rolach. Nie jest to jednak kolejna prosta historia o nieumarłych. Nacisk został w niej położony na stany psychiczne postaci, zwłaszcza - głównej bohaterki. Jej rozterki, myśli, emocje ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów

Avatar użytkownika - Carnival
Carnival
Przeczytane:2018-02-18, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2018, Mam,

Żarło, żarło i... zdechło...
O ile pierwsza część serii była dla mnie wręcz odkryciem - fajnie zarysowana fabuła, ciekawe zwroty akcji, mocne postaci, to w drugiej części masę elementów nie grało. Historia stała się naiwną młodzieżówką, zbyt wiele stron autor poświęcił na pisanie przewodnika turystycznego po Pradze, a niektóre sformułowania wołały o pomstę do nieba (pokręciła głową na zgodę...). Z całej książki zostawiłabym tylko pamiętniki wampirów, chociaż i te pod koniec wyhamowały i straciły spójność. Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę przyjemnie.

Link do opinii
Inne książki autora
Ziarna czasu
Artur K. Dormann0
Okładka ksiązki - Ziarna czasu

Kiedy podczas kataklizmu jesteś jedyną osobą, która go przeżyła, a wspomnienia wyraźnie mówią, że czas się wtedy zatrzymał – jak to wytłumaczysz...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Franek i miotła motorowa
Agnieszka Frączek
Franek i miotła motorowa
Nowe gry i zabawy ćwiczące odwagę
Brigitte Wilmes-Mielenhausen
Nowe gry i zabawy ćwiczące odwagę
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy