Uczta Duchowa. Narodziny, które zmieniły świat. Film: Dziecie zwane Jezus

Autorka w bardzo intrygujący sposób stara się odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących narodzenia Pana Jezusa. Czy to możliwe, że Jezus przyszedł na świat w październiku? Czy zachowała się do dziś choćby jedna relikwia Bożego Narodzenia? Co wiemy o dzieciństwie św. Józefa? Czy mędrcy ze Wschodu to postacie fikcyjne? Co o Gwieździe Betlejemskiej mówią.

Piękny album i film fabularny, które warto polecić szczególnie na czas Bożego Narodzenia.

Informacje dodatkowe o Uczta Duchowa. Narodziny, które zmieniły świat. Film: Dziecie zwane Jezus:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2014-11-17
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Uczta Duchowa. Narodziny, które zmieniły świat. Film: Dziecie zwane Jezus

Uczta Duchowa. Narodziny, które zmieniły świat. Film: Dziecie zwane Jezus - opinie o książce

Razem damy radę. Cuda i łaski za wstawiennictwem Męczenników z Pariacoto
Aleksandra Polewska0
Okładka ksiązki - Razem damy radę. Cuda i łaski za wstawiennictwem Męczenników z Pariacoto

Kult męczenników z Pariacoto niezwykle dynamicznie rozwija się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Książka ta jest zapisem cudów i łask, jakich wierni...

Cuda, które zmieniły świat
Aleksandra Polewska0
Okładka ksiązki - Cuda, które zmieniły świat

Proponujemy czytelnikom wyprawę przez historie i kontynenty w poszukiwaniu wydarzeń po ludzku nieprawdopodobnych, które jednak rzeczywiście miały miejsce...