Uleczone dusze

Tom 3 cyklu Kaci Hadesa

"Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame - morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami straszliwszymi niż nóż, krew i jad węża. Każdy, kto dotnie Flame'a, musi zginąć. Każdy, ale nie Maddie.

Mała Maddie o ogromnych, zielonych oczach wychowała się w sekcie. Przeszła przez piekło potwornych rytuałów. Od dzieciństwa bita, niewolona i krępowana łańcuchami, została uwolniona przez członków najbardziej przestępczego klubu motocyklowego w Stanach. Wolność okazała się tak piękna i niesamowita! Jednak oprawcy z sekty nie mieli zamiaru zrezygnować ani z dziewczyny, ani z jej sióstr.

Ponury, groźny i szalony Flame, wciąż krwawiący z ran, które sam sobie zadaje. Nawet bracia z klubu starają się schodzić mu z drogi. Widzieli, jak zabija. Śmierć, którą zadał samozwańczemu prorokowi, była straszna. Ale dzięki tej krwawej zemście coś się zmieniło. Mała Maddie dotknęła jego serca i nie spłonęła. Pokochała go. A on od tej chwili zrozumiał, że zrobi wszystko, aby nikt nigdy więcej nie skrzywdził zielonookiej Ślicznotki.

Kochaj. Trwaj. Ulecz go. Jest twój..."

Informacje dodatkowe o Uleczone dusze:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2018-10-18
ISBN: 978-83-283-3962-
Tytuł oryginału: Souls Unfractured
Tłumaczenie: Grzegorz Rejs

Kup książkę Uleczone dusze

Uleczone dusze - opinie o książce

Wyobraź sobie, że zostałaś uratowana. Cały Twój świat, pełen przemocy, gwałtu i bezduszności został zniszczony. A Twojego oprawce zabił ten jeden - Flame. Każdego dnia Cię pilnuje, każdego dnia jest przy Tobie i broni dostępu do Twojego pokoju, by nic Ci się nie stało. Macie podobne demony. Oboje nie lubicie dotyku. Czy jednak przezwyciężycie swój lęk? Co was do siebie zbliży? Czy wasza relacja przerodzi się w związek? Jakie demony zawładną jeszcze Flamem?
To moje trzecie spotkanie z Katami. W poprzednich tomach czułam odrazę i zniechęcenie do tego kolesia. Jak można się samookaleczać w taki sposób? I czy któraś z kobiet będzie potrafiła się z tym zmierzyć? Było to dla mnie nie do pomyślenia. Jednak z każdą stroną "Uleczonych dusz" coraz bardziej lubiłam Flamea i Maddie. Ich historia jest mocno popaprana, nierealna, ale cóż, taki też jest świat stworzony przez Tillie Cole.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-06-03, Ocena: 6, Przeczytałem, Book Toury,
Zaczynając czytać serię Katów, nie byłam gotowa na taki rollercoaster. Choć uwielbiam książki, w których zło wylewa się ze stron pergaminu, to głupio sądziłam, że już nic mnie nie zaskoczy. Po pierwszym tomie poczułam niedosyt, który niestety nie ostygł przy tej części. Wciąż chcę więcej i więcej Jeśli nie czytałaś pierwszej części, to moja recenzja będzie dla Ciebie spojlerem! *** Wyrwana z rąk Zakonu Deliah, nie potrafi odnaleźć się w świecie, który przesycony jest złem. Prorok Dawid ostrzegał ich przecież przed postępkami dyktowanymi przez samego szatana. Nie sądziła, że miejsce za którym tak bardzo tęskniła jej siostra, okaże się piekłem. Rozpusta, przemoc i wizerunek Hadesu, stały się jej nową rzeczywistością. Wszystko było odrażające. Wszystko, poza oczami pewnego blondyna, który ku jej zakłopotaniu, był najbardziej napalonym samcem w stadzie. Nie dostosowując się do zakazu wydanego przez prezesa, postanawia wyjść z nowej klatki, aby uciszyć harmider panujący tuż pod mieszkaniem, w którym pomieszkiwały. Niestety ten czyn wpędza ją w problemy, z którymi będzie musiała zmierzyć się wraz z vice. Czy między tak różną od siebie parą pojawi się płomień, który odmieni ich losy? Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że na Ky'a przyjdzie czas. Ten zbuntowany mężczyzna musiał w końcu trafić na kobietę, która utemperuje jego egoistyczny charakterek. Choć miejscami akcja przybierała na sile do tego stopnia, że zapierało mi dech w piersiach, to i tak nie potrafiłam odłożyć książki na bok, zarywając kolejną noc. Było brutalnie, mocno i hmm... No właśnie. Tego już zdradzić nie mogę. Jednak wiem, że to dopiero początek drogi, na jaką zdecydowałam się stanąć, biorąc do ręki pierwszy tom tej serii. Przygotujcie się na emocje, które zaprą wam dech w piersiach, momentami ściskając gardło. Przygotujcie sobie też sporą ilość chusteczek, ponieważ to nie będzie kolorowe love story. Wejdziecie do brutalnego świata wierzeń, które będą w stanie wzburzyć waszą wiarę w człowieka. Dziękuję Czytanie_moja_pasja1987 za możliwość wzięcia udziału w #BTuczytaniemojapasja1987
Raze
Tillie Cole0
Okładka ksiązki - Raze

Aby przeżyć, musi zabijać... Raze, szkolony w niewoli, aby okaleczać i zabijać, więzień numer 818, którego losem rządzi okrucieństwo i śmierć. Po latach...

Reap
Tillie Cole0
Okładka ksiązki - Reap

Krew za krew... Życie za życie... Dusza za poranioną duszę. Drugi tom serii PORANIONE DUSZE Przetrzymywany przez gruzińskich gangsterów i faszerowany...