Ulubieńcy

ISBN: 978-83-241-6178-2
Tytuł oryginału: Mummy's Favourite
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska

„Sarah Flint stworzyła jedną z najbardziej przekonujących postaci kobiecych – młodą detektyw, która musi zmierzyć się z jednym z najbardziej przerażających seryjnych morderców”. GOODREADS

On obserwuje i czeka… Na następną matkę i dziecko… Ona musi go powstrzymać… Matka i syn. Pogrzebani w grobie w głębi lasu. Jedno z nich wciąż żyje… Charlotte „Charlie” Stafford, młoda, ambitna detektyw londyńskiej policji, dostaje sprawę tajemniczego zaginięcia matki i dziecka. Wkrótce znika następna para. A potem kolejna... Co łączy ofiary? Czy to działanie szaleńca, czy starannie zaplanowane okrutne zbrodnie sadystycznego mordercy? Czas ucieka. Presja rośne. Policja zatrzymuje kolejnych podejrzanych, ale czy wśród nich jest zabójca? Wszystkie tropy prowadzą donikąd. Poza jednym, który wskazuje, że morderca może być bardzo blisko Charlie…

„Fantastyczny debiut. Strach ściska żołądek, akcja pędzi, napięcie sięga zenitu”. AMAZON

SARAH FLINT przez trzydzieści pięć lat pracowała w londyńskiej policji metropolitarnej. W swojej karierze miała do czynienia z drobnymi wykroczeniami i najcięższymi zbrodniami. Doświadczenia zawodowe wykorzystała w debiucie literackim – mocnym, szokującym kryminale Ulubieńcy. To pierwsza powieść w serii z detektyw Charlie Stafford.

Kup książkę Ulubieńcy

Opinie o książce - Ulubieńcy

Jak na debiut książka warta przeczytania, niezła, ciekawa!
Super postać młodej, londyńskiej pani detektyw Charlie, która dostaje sprawę zaginięcia matki i dziecka oraz super postać jej przełożonego Huntera:)
Książka wciąga od pierwszych stron, zaginięcia jedno za drugim, które kończą się bardzo różnie.
Kto za tym stoi? Ja do ostatnich stron podejrzewałam zupełnie kogo innego niż się później okazało.
Polecam, przeczytajcie.
Jednego tylko w książce nie mogłam przeżyć...dlaczego na ofiary wybierane są matki z dziećmi? Tzn. wiem jakie było przesłanie w książce, ale nie mogłam tego przeżyć być może dlatego, że sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie, że mogłaby się znaleźć w takim położeniu jak ofiary w książce.
Ja czytałam na wdechu, książka podobała mi się, być może dlatego, że lubię kryminały:)

(moja opinia z LC http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4288054/ulubiency/opinia/51164212#opinia51164212)

Nigdy więcej nie zdradzisz
Sarah Flint0
Okładka ksiązki - Nigdy więcej nie zdradzisz

On obserwuje, czeka i liczy… swoje przerażające trofea. Każdy trzyma zanurzony w formaldehydzie, żeby zapobiec rozkładowi. Każdy oznacza jedną...

Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown